• MHP Hüyüklü Belediye Başkan Adayı Kadir MİNNET

logo

14 Şubat 2018

YALVAÇ TSO, ISK-SODEX FUARINA KATILDI

Yalvaç TSO, üyeleriyle birlikte 07-10 Şubat 2018 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ISK- SODEX fuarına katıldı.

Organizasyona Yalvaç, Şarkikaraağaç ve Gelendost’tan ısıtma, soğutma, yenilenebilir enerji, klima ve havalandırma sektörleriyle ilgilenen 18 üye firma katıldı. Oda yöneticilerinden Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Dirik, Meclis Başkan Yardımcısı Ali Başaran da ziyaret heyetinde de yer aldılar.

Fuar ziyaretini değerlendiren Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı R. Nuri Dirik, Yalvaç ısıtma, soğutma, doğalgaz sektörünün fuar organizasyonu kapsamında bir araya geldiğini ifade ederek, “Şehrimizdeki sektörlerin gelişimi açısından tüm üyelerimizle birlikte çalışmalarda bulunmaya büyük önem vermekteyiz. Bu açıdan Yalvaç’taki bu sektördeki ilgili firmalarımızın bir araya gelerek fuar organizasyonuna katılmaları önem taşımaktadır. Aynı sektördeki farklı firma temsilcilerinin, birlikte olmaları şehrimizde doğalgaz, ısıtma, soğutma, güneş enerjisi, sektörünü daha iyi seviyelere taşıyacaktır. Sodex 2018 ülkemizin büyük fuarı olması ve farklı ülkelerden katılımın olması sebebiyle, düzenlediğimiz fuar organizasyonunda sektör temsilcilerimiz, sektördeki yenilikleri inceleme fırsatı yakaladılar.” dedi.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.