• MODA YAPI

logo

24 Haziran 2017

Yalvaç TSO artık ONLINE hizmet veriyor

Çağımızın en hızlı ödeme ve hizmet alma yöntemlerinden biri olan online işlemler, Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası’nda da hizmete girdi.

Konuyla ilgili olarak Yalvaç TSO’dan şu bilgi verildi: “Birliğimizin alt yapısını oluşturduğu güvenilir ödeme ve belge alma sistemi ile üyelerimizi artık istediği yerde ve zamanda belgesini alabilecek veya aidatını ödeyebilecektir. Odamız web sayfası www.yalvactso. org.tr üzerinden Online İşlemler başlığı altında kolayca erişim sağlanabilmektedir.

Aidat ödeme için Oda sicil numarası (Altı hane olacak şekilde üye numaranızın önüne 0 ilave ederek)ve vergi numaranızı bilmeniz yeterlidir. Yapılandırmalarınızı ve aidatlarınızı bu sayfa altından ödemeniz kolaylıkla sağlanmaktadır.

Odamızdan size gerekli olan Faaliyet Belgesi, Sicil Kayıt Sureti, Sicil Kayıt Levhası, Ticari Ehliyet Belgesi,Ticari İkametgah Belgesi, Ortaklık Teyit Belgesi evrakları da yine online işlemler başlığı altında E-Belge Hizmetleri sayfasından ulaşılabilmektedir.

Odamız Sicil No, Vergi No, Tc Kimlik Numarası ile kolaylıkla üye olunarak sistemden istenilen evraklar alınabilmektedir. Güncel cep telefonu bilginizin önemli olduğu altyapıda ödeme ile ilgili sorun yaşamanız durumunda odamızla bağlantıya geçerek iletişim bilgilerinizi güncellemek gerekebilmektedir.

Ayrıntılı bilgi ve teknik destek almak için 0246 441 3374 nolu telefon ve info@yalvactso.org.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.”

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.