• MHP Hüyüklü Belediye Başkan Adayı Kadir MİNNET

logo

01 Aralık 2023

Yalvaç Milli Eğitim Müdürü değişti

Yaklaşık bir buçuk yıl önce Yalvaç Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Necdet Erol Eğirdir’e atanırken; Eğirdir Milli Eğitim Müdürü Ahmet Armutoğlu da Yalvaç Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atandı.

Isparta’da İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde rotasyon değişikliğine gidildi.

Edinilen bilgilere göre; Murat Durgut Gelendost İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Atabey’e, Murat Kılıçaslan Şarkikaraağaç’tan Aksu’ya, Ramazan Taner Büyükküpçü Gönen’den Gelendost’a, Nejdet Erol Yalvaç’tan Eğirdir’e, Ahmet Armutoğlu Eğirdir’den Yalvaç’a, Mehmet Arslan Atabey’den Keçiborlu’ya, Ceylan Çaylak Senirkent’ten Gönen’e, Metin Çelik Keçiborlu’dan Senirkent’e görevlendirildi.

Yalvaç Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Ahmet Armutoğlu, 1972 Ergani doğumlu. İlkokulu Pınarkaya köyünde, orta ve lise öğrenimini Ergani´de tamamlayan Armutoğlu, Dicle Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun olduktan sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Eğitim Yönetimi Teftiş ve Planlama dalında yüksek lisansını tamamladı. Diyarbakır Ergani Bademli Köyü İlköğretim Okulu’nda müdür yetkili öğretmen olarak görevine başlayan yeni müdür, 2004-2007 Ergani Arif Biçen İlköğretim Okulu’nda ve 2007-2008 Ergani İMKB-YİBO’da müdür olarak görev yaptı. Ahmet Armutoğlu, 2008-2012 yıllarında Ergani İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde şube müdürü olarak çalıştıktan sonra 04.03.2013 tarihinde Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde, 12.07.2018 tarihinde Isparta- Eğirdir İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başladı.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.