• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

01 Şubat 2019

Yalvaç Kızılay Temsilciliği’ne İsmail Güleç atandı

Bir süre önce Türkiye çapında yeniden teşkilatlanma çalışmaları kapsamında birçok yerde şubeleri kapatılan Kızılay, yeniden yapılanma sürecinde ilçemizde de temsilcilik açtı ve Yalvaç Temsilciliği görevine İsmail Güleç getirildi.

Yalvaç Kızılay Temsilciliği görevine getirilen İsmail Güleç, Kızılay’ın Uluslararası Kızılhaç ve Kızılay Hareketi’nin temel ilkeleri olan “insanlık, ayrım gözetmemek, tarafsızlık, bağımsızlık, hayır kurumu niteliği, birlik ve evrensellik” çerçevesinde çalışan bir yardım kuruluşu olduğunu belirterek, bu düsturla toplumda yardımlaşma kültürünü daha çok canladırmayı amaçladığını ifade etti.

ızılay’ın üzerilerine yüklediği mesuliyetin farkında olduğunu belirten Güleç, “Ekip arkadaşlarım Mehmet Kutluay ve Tuğba Altıparmak ile birlikte toplumsal dayanışmayı sağlamak, sosyal refahın gelişmesine katkıda bulunmak, yoksul ve muhtaç insanlara barınma, beslenme ve sağlık yardımı ulaştırmak için önemli görevler üstlenen Türk Kızılayı’na katkıda bulanabilmek için yola çıktık. Bu yolda bizlerin tanıyan tanımayan tüm hemşehrilerimizin desteğini bekliyoruz.” dedi.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.