• MODA YAPI

logo

30 Aralık 2018

Yalvaç İYİ Parti’de ÇALIŞKAN Dönemi Başladı

İYİ Parti Yalvaç teşkilatı yeniden oluşturuldu. Geçtiğimiz günlerde ilçe başkanı olarak görevlendirilen Fikret Çalışkan,  çalışmalarını tamamlayarak oluşturduğu yeni yönetim kurulunu genel merkeze sundu ve İYİ Parti Yalvaç ilçe teşkilatı yeniden göreve başladı.

Kasım ayında İlhan Yüksel başkanlığındaki İYİ Parti Yalvaç ilçe teşkilatının görevden alınması ile bir süredir arayış içinde olan İYİ Parti İl Başkanlığı, 16 Aralık 2018 tarihinde yeni ilçe teşkilatını oluşturmak üzere Fikret Çalışkan’ı görevlendirmişti.

Yaklaşık iki haftadır çalışmalarını sürdüren yeni ilçe başkanı Çalışkan, geçtiğimiz günlerde yeni yönetim kurulunu oluşturdu ve genel merkez tarafından da onaylanmasının ardından dün itibariyle göreve başladığı bildirildi. Yeni ilçe başkanı Çalışkan dün ilçe binasında yaptığı açıklamada şunları söyledi: “16.12.2018 tarihinde Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in onayı ile İYİ  Parti Yalvaç ilçe başkanlığına atandım. Bu görevimden dolayı şahsen gelerek ve telefonla arayarak başarı ve iyi niyet temennilerinde bulunan herkese teşekkür eder sevgi ve saygılarımı sunarım. Toplumsal dayanışma birlik, beraberlik ve fedakarlık ruhu ile bezenmiş, hoşgörülü, affedici sevgi ve saygı kurallarını ihlal etmeyen hayalcilikten uzak davranan günü ve koltuğu koruma peşinde olmayan toplumun hiçbir ferdini ve hiçbir kurumunu kendi egosu için feda etmeyen bir zihniyet içinde yeni yönetim kurulumuz ile birlikte çalışmalarımızı Yalvaç için sürdüreceğiz. ”

Fikret Çalışkan başkanlığında oluşturulan İYİ Parti Yalvaç ilçe yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

Fikret Çalışkan, Ali İnce, Ahmet Duru, Murat Kara, İbrahim Parlak, Ayşe Burdurlu, Gülcan Tangüler, İbrahim Derici, A.Reşat Erdal, Sabri Ulusoy, Necmi Burdurlu, Ömer Tonga, Abdullah Aytaç, Mehmet Selek, Rakım Tuncer, H.Hüseyin Akisti, İsmail Akcan, Mehmet Apalak, Hüseyin Kaya, Nuri Yayan, Abdullah Karakaya, Cavit Kömür, Mevlüt Buba, Ahmet Şamlı, Muharrem Kamış, Haydar Demirkılınç, Mevlüt Ergün, Ali Tekeli, İsmail Duru ve Cemile Tekeli.

Bu arada İYİ Parti Şarkikaraağaç Belediye Başkan Adayı Ramazan Kabalak ve Gelendost Belediye Başkan Adayı Mustafa Özmen de Yalvaç’a gelerek yeni yönetimin göreve başlaması nedeniyle destek ve başarı dileklerini ilettiler.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.