• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

10 Haziran 2020

Yalvaç Halk Eğitim’den Sanal Yıl Sonu Sergisi

Yalvaç Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen yıl sonu sergisi, bu yıl yaşanan salgın tehdidi nedeniyle, diğer eğitim etkinliklerinde olduğu gibi, internet üzerinde sanal şekilde gerçekleştiriliyor.

Bugün sanal olarak açılan sergide, yıl boyu salgın tedbirlerine kadar sürdürülen kurslarda kursiyerler tarafından üretilen ürünler sergileniyor.

Artsteps platformu üzerinden yapılan sanal sergide, sergiyi izlemek isteyenler, açılan alanda sergi bölümlerini seçebiliyor, ürünlerin resimlerini büyüterek görebiliyor, kimler tarafından üretildiği bilgisine ulaşabiliyor.

Yalvaç Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ali Cesur, “Bu yıl malum salgın tedbirleri nedeniyle kurslarımız sonlandırdık. Ancak o tarihe kadar kurslarımızda üretilen çeşitli ürünlerden geleneksel yıl sonu sergimizi sanal ortamda oluşturduk. Vatandaşlarımız, kurslarımızda üretilen bu ürünleri Artspets platformundan inceleyebilirler. Kurslarda emeği geçen usta öğreticilerimize, öğrencilerimize, Yalvaç Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü yönetici ve personelimize çok teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki eğitim-öğretim yılında alıştığımız şekilde kurslarımıza yeniden başlayacağımızı ümit ediyoruz.” dedi.

Yalvaç Halk Eğitim Merkezi’nin sanal yıl sonu sergisini aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz:

https://www.artsteps.com/view/5ed4a4eb5b29ab0648490793?fbclid=IwAR3ggEgVx34Pg7iE3yHmOTtFa_jEYle555VVw48GPPFfokiXlOLt8NHE6fg

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.