• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

14 Nisan 2018

YALVAÇ FEN LİSESİ’NDEN ISPARTA’YI GURURLANDIRAN BAŞARI

Açıldığı yıldan beri her alanda yaptığı çalışmalar ve elde ettiği başarılar ile adını duyuran Yalvaç Fen Lisesinden, Isparta’yı da gururlandıran bir başarı daha geldi.

Yalvaç Fen Lisesi müzik grubu, her yıl geleneksel olarak Fizy’nin düzenlediği  “Liselerarası Müzik Yarışması”nda, geçtiğimiz hafta sonu yapılan İzmir elemelerinde gösterdiği performansla herkesi hayran bıraktı.

Lisemizin grubu şu isimlerden oluşuyor:

– Eda Yüksel
– Yiğit Sert
– İlker Özgen
– Sinem Sağlık
– Yakup Derman Akdeniz
– Reyhan Akalın
– Dursun Yavuz Yeniyıl
– Turgut Şenbahçe

Yarışmada Nilüfer&Hayko Cepkin’in “Aşk Kitabı” isimli şarkısını seslendiren Yalvaç Fen Lisesi müzik grubu, bu yıl rekor bir katılımın olduğu ve Türkiye genelinden yaklaşık 500 lisenin katıldığı yarışmada şu ana kadar topladığı oylarla ilk 15 okul arasına girmeyi başardı.

Yalvaç Fen Lisesi aynı zamanda elemelere İzmir’den katılan okullar arasında da ilk sırada bulunuyor. Her eleme şehrinden en fazla oy alan 2 okulun ve jürinin seçeceği 8 okulun katılacağı İstanbul finaline kalmak için sizlerin de desteğini bekliyor. Oylamalar 18 Nisan’a kadar sürecek.

Cep telefonlarınıza ücretsiz olarak indireceğiniz “Fizy” uygulamasından “Liselerarası Müzik Yarışması” bölümüne girip, okulun ismini yazıp oyunuzu vererek sizler de bu başarılı okulumuza ve Isparta’mıza destek verebilirsiniz.

Okulumuzun şarkısını aşağıdaki linkten izleyebilir oyunuzu kullanabilirsiniz.

http://fizy.org/video/yalvac_fen_lisesi/ask_kitabi

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.