• MODA YAPI

logo

21 Mayıs 2022

Yalvaç FB Derneği’nden çocuklara hediye

Yalvaç Fenerbahçe Taraftar Derneği, sosyal faaliyetlerine bir yenisini ekleyerek bu kez çocuklarımıza yönelik bir etkinlik gerçekleştiriyor.

Dernek Başkanı Murat Deniz Oruç’un verdiği bilgiye göre, dernek öncülüğünde İstanbul Moda Çocuk Tiyatrosu tarafından sergilenen Maşa ile Koca Ayı Karlar Ülkesinde isimli çocuk oyunu, 26 Mayıs Perşembe günü okul öncesi ve ilkokul öğrencilerimize ücretsiz olarak sunulacak.

Tiyatro gösterileri, 26 Mayıs Perşembe günü saat 11.00-12.00 arası okul öncesi ve anasınıfı öğrencilerine, 15.30-16.30 arası ilkokul 1. ve 2. sınıflara, 16.30-17.30 arası ilkokul 3. ve 4. sınıflara sunulacak.

Masır Düğün ve Etkinlik Salonu’nda gerçekleştirilecek etkinliğe tüm çocuklarımızı davet eden Başkan Oruç, “Dernek olarak bu kez çocuklarımız için bir etkinlik yapalım istedik. Çocuklarımıza bir nevi karne hediyesi vermek istedik. İstanbul Moda Çocuk Tiyatromuzun bu güzel oyunu için destek veren Korkmaz Demir, Eren Tarım ve Durutürk Petrol’e teşekkür ederim. Dernek olarak etkinliklerimiz sürecek.” dedi.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.