• MODA YAPI

logo

17 Nisan 2023

YALVAÇ EVLADINA SAHİP ÇIKTI

MHP Milletvekili Adayı Hasan Basri Sönmez memleketi Yalvaç’ta yüzlerce araçla karşılandı.

14 Mayıs 2023 genel seçimlerinde MHP’nin 1. sıra adayı olan Hasan Basri Sönmez memleketi Yalvaç’ta Seçmen İletişim Merkezi’ni açtı.

Çınaraltı’nda gerçekleştirilen açılışa MHP İl Başkanı Ahmet Önder Topçu, MHP Yalvaç İlçe Başkanı Ali Osman Sönmez, Merkez İlçe Başkanı Osman Gülay, Milletvekili Adayları Selim Öncel, Ahmet Kaya ve Cennet Toker ile yüzlerce partili katıldı.

 

YÜZLERCE ARAÇLA KARŞILADILAR

Milletvekili Adayı Hasan Basri Sönmez Yalvaç girişinde yüzlerce araçlık konvoyla karşılandı. Sönmez’in ilçeye geleceğini duyan Yalvaçlılar ve partililer büyük bir coşku ile karşılama töreni düzenlediler.

 

“BEN SİZİN EVLADINIZIM”

Seçmen İletişim Merkezi açılışında konuşan Milletvekili Adayı Hasan Basri Sönmez, “Benim için Yalvaç; herşeyden üstündür. Yalvaç benim evim, yuvam ve nefes alma şeklimdir. Ben bu topraklarda doğdum, büyüdüm ve bu topraklarda öleceğim.

Kök salmış bir fidan gibi cansuyum bu topraklardadır. Hep dua ettim ve dedim ki; “Allahım memleketime hizmet etme, hemşehrilerime faydalı olabileceğim bir imkan ver bana…”

Dualarım kabul oldu ve sizlere hizmet etmek için önce İl Başkanı oldum ve nasip oldu Vekil Adayı oldum. Cenabı Allahın izni ve sizlerin takdir ile Vekil olursam bu topraklara sizlere olan hizmetim devam edecektir. Beni ben eden sizlersiniz. Dualarınız ve varlığınızdır.

Ben size siyaset süslü sözler söylemeyeceğim. Sizlere söyleyebileceğim tek şey; “Sizler benim; ben sizlerin canı”

Bu toprakların evladı olarak, bu toprakların sorunlarını sizler gibi bilmekteyim. Çözümü de bu toprakların evladı olarak müsadeniz ile TBMM’de çözüm için çaba sarf edeceğim. Sizlerin TBMM’de canlı sesi, nefesi ve bedeni olacağım.

Bu topraklara olan vefa borcumu, sizler vasıtası ile sizlere hizmet ederek ödemek istiyorum. Sizlerin manevi gücü ile bu hizmete talibim.

Benim sözüm sizlersiniz, Söz sırası şimdi sizde, Hemşehrilerimde, YALVACIMDA” dedi.

MHP Milletvekili Adayları Hasan Basri Sönmez, Selim Öncel, Ahmet Kaya ve Cennet Toker esnafı ve pazarı gezerek Yalvaçlılarla sohbet ettiler.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.