• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

24 Haziran 2020

Yalvaç Emniyet Müdürlüğü binası ihaleye çıkıyor

Ankara’dan Yalvaç Emniyet Müdürlüğü’nün yeni binası için kısa süre içerisinde ihaleye çıkılacağı haberi geldi.

Uzun bir süredir Ak Parti Isparta Milletvekilleri ve Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Özer’in gayretleri ve Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Daire Başkanı hemşehrimiz Orhan Çevik’in destekleri ile planlanan yeni emniyet binası ihalesi son aşamasına gelirken, gerekli ödeneğin Isparta İl Özel İdaresi’ne ihalesi yapılmak üzere aktarımının yapıldığı açıklandı.

Yalvaç Çalışma Grubu’nun dünkü Ankara temaslarının tamamlanmasının ardından Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Mustafa Özer ile Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Güleç, İçişleri Bakanlığı ile Emniyet Genel Müdürlüğü’nde ziyaretlerde bulundular.

Ak Parti Isparta Milletvekili Recep Özel’in de katıldığı ziyaretlerde, ilk olarak Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Daire Başkanı, hemşehrimiz Orhan Çevik’i ziyaret eden heyet, daha sonra İçişleri Bakan Yardımcısı Av.Tahir Alan’ı ziyaret ettiler.

Ziyaretler sırasında gündeme gelen yeni emniyet müdürlüğü binasının önümüzdeki günlerde Isparta İl Özel İdaresi tarafından ihaleye çıkmasının beklendiği ifade edildi.

Ziyaretlerle ilgili bilgi veren Özer, “Ankara’da gerek çalışma grubu gerekse parti temasları bakımından çok yararlı ziyaretler gerçekleştirdik. Çalışma Grubu olarak vekillerimizle yaptığımız görüşmelerde gündeme aldığımız tüm konularda tam destek aldık. Gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretlerde bize ilgi ve alakasını esirgemeyen milletvekillerimize ve bürokratlarımıza teşekkür ederiz.” dedi.

İşte yeni emniyet binamızın taslak görüntüsü ve ziyaretten kareler:

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.