• MODA YAPI

logo

27 Haziran 2017

YALVAÇ CHP TEŞKİLATI DA ADALET YÜRÜYÜŞÜNDE

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 13 gün önce başlattığı ADALET yürüyüşüne, bugün Yalvaç CHP teşkilatı da destek verdi.

CHP Yalvaç İlçe Başkanı Hasan Tercan Özgül, beraberinde 3 yönetim kurulu üyesi ile birlikte bugün yürüyüşün Bolu dağı etabında konvoya katılarak genel başkanlarına destek verdiler. CHP Isparta Milletvekili İrfan Bakır da Yalvaç İlçe teşkilatı ile birlikte yürüyüşe katıldı.

CHP Yalvaç İlçe Başkanı Özgül, “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, 13 gündür tüm Türkiye’nin beklentisini yüksek sesle haykırmak için yürüyor. Türkiye ADALET istiyor. CHP, adaleti sadece kendisi için istemiyor. Tüm Türkiye’nin bir hukuk devleti olduğu, olması gerektiğini haykırmak istiyor. Türkiye’de FETÖ’yle mücadelenin en önde gelen savaşını yıllardır CHP vermiştir, vermeye devam edecektir. FETÖ’yle gerektiği gibi mücadele etmeyenler, onu bahane ederek Türkiye’deki tüm muhalif unsurları baskı altına almaya çalışmaktadır. Genel başkanımız buna karşı duruşun bayraktarlığını yapmaktadır. Biz de naçizane kendisine destek vermek ve bir günlük yürüyüş etabına katılmak için geldik. Adeta bir insan seli var. Medyaya yansımıyor, ama bu eylemde müthiş bir heyecan ve beraberlik var. İnşallah eylem hedefe ulaşır ve iktidar daha düzgün bir hukuki zeminde adaletin işleyişi için adımlar atar. Birlik ve beraberliğe ihtiyacımız varken, aylardır ülkeyi kutuplaştırmaya çalışan, bizzat iktidarın kendisidir. Biz, ayrılık değil birlik istiyoruz. Biz, kavga değil adalet istiyoruz. Biz, FETÖ’yle sulandırılmış değil, gerçek bir mücadele istiyoruz.” dedi.

chp2 chp3

irfan_adalet2 chp4

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.