• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

26 Aralık 2018

YALVAÇ BELEDİYESİ ve YALVAÇ MYO’DAN “İMERA” KONSERİ

Yalvaç Belediyesi, üniversite öğrencilerimizin eğitim dönemini tamamlaması ve yılbaşının ardından girecekleri final sınavlarına moral olması için Yalvaç Meslek Yüksekokulu’yla birlikte moral eğlencesi düzenliyor.

Alınan bilgiye göre, belediye ve MYO işbirliğiyle, 29 Aralık Cumartesi günü saat 15.30’da Kılıçarslan Kampüsü’nde GRUP İMERA konseri düzenlenecek. Türkülere getirdikleri farklı yorumla son yılların en sevilen gruplarından olan GRUP İMERA konserinin öncesinde gençlere sucuk ekmek ikramı da yapılacağı kaydedildi.

Konser yeri ve saatiyle ilgili planlamada hava şartlarına göre değişiklik yapılabileceği kaydedilirken, böyle bir durumda gerekli duyuruların ve bilgilendirmenin yapılacağı belirtildi.

Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Başkan Tütüncü, “Gençlerimiz bizim misafirimiz. Üniversite öğrencilerimiz Yalvaç’ımızın sosyal, kültürel ve ekonomik yaşamı için büyük önem taşıyorlar. Biz de kendilerine elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz. Son olarak, nüfusunu taşıyan öğrencilerimize dolmuş ücretlerini 50 kuruşa indirdik. Bir dönemi tamamlayan öğrencilerimize final sınavları öncesi moral vermek istedik. Cumartesi günü yapılacak etkinliğe üniversite öğrencilerimizi, gençlerimizi ve hemşehrilerimizi bekliyoruz.” dedi.

İşte Grup İmera’nın sevilen parçalarından biri:

Etiketler: » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.