• MODA YAPI

logo

31 Ocak 2018

Yalvaç Belediye MEHTER TAKIMI’ndan AFRİN’e DESTEK Yürüyüşü

aa1

Suriye sınırındaki terörist unsurların temizlenmesi amacıyla Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye’nin Afrin şehrinde sürdürdüğü “Zeytin Dalı” Operasyonuna destek olmak amacıyla Yalvaç Belediyesi Mehter Takımı tarafından Yalvaç Belediyesi’nin de desteğiyle  bir yürüyüş düzenlenecek.

Alınan bilgiye göre “Afrin Harekatına Destek Yürüyüşü” adı verilen yürüyüş 1 Şubat 2018 Perşembe akşamı yatsı namazının ardından saat 20.00 sıralarında Yalvaç Kültür Merkezi önünden başlayacak ve Anlatan Meydanı’nda son bulacak. Yürüyüşün ardından yine Anlatan Meydan’da Yalvaç Belediyesi Mehter Takımı bir konser verecek.

Yürüyüşle ilgili olarak gazetemize bilgi veren Yalvaç Belediyesi Mehter Takımı’nın sorumlusu Mustafa İçlek yürüyüş için Kaymakamlık’tan gerekli izni aldıklarını belirterek “Suriye’de ülkemizin bölünmez bütünlüğü için mücadele veren şanlı ordumuzun askerlerine destek olmak için böyle bir etkinlik düzenleyeceğiz. Ülkemizin bölünmez bütünlüğünden yana olan, vatanını, milletini, bayrağını seven herkesi ay-yıldızlı bayrağımızla bu yürüyüşe bekliyoruz” dedi.

aa2

aa3

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.