• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

15 Aralık 2017

YALVAÇ, BAŞHEKİMİ KAYBETMEK İSTEMİYOR

Bugün kamuoyu gündemine düşen bir olumsuz haber Yalvaç’ta büyük tepki yarattı.

Alınan duyumlara göre, Isparta Kamu Hastaneleri Birliği tarafından Yalvaç Devlet Hastanesi Başhekimliği görevini yürüten Kalp Cerrahı Op.Dr. Ceyhun Coşkun’un Isparta’ya çekilmesi için girişim başlatıldığı öğrenildi.

Hastanedeki görevine geldiği günden bu yana yürüttüğü özverili çalışmalarla takdir toplayan Başhekim Coşkun, idari görevinin yanında haftanın belli günleri poliklinik yaparak ihtiyacı olan hastalara da yardımcı olması ile tanınıyordu.

Vatandaşlar, Başhekim Coşkun’un alınması girişimine büyük tepki göstererek, “Yalvaç’ta sağlık alanında zaten belli eksiklerle iş yürütülmeye çalışılıyor. Burada bir düzen kurulmuş ve gayretli bir çalışma yürütülüyor. Ayrıca, Yalvaç kalp rahatsızlıklarının yüksek düzeyde görüldüğü bir yer. Başhekim beyin hem idareci olarak hem de bir kalp cerrahı olarak Yalvaç’a katacağı daha çok şey var. Isparta’ya her zaman doktor bulma şansı var. Biz, Yalvaç olarak Başhekimimizin alınmasına sonuna kadar karşıyız. Gerekirse bunun için her türlü yola başvuracağız.” dediler.

Gelişmeler merakla izleniyor.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.