• MODA YAPI

logo

17 Mayıs 2022

YALVAÇ ATATÜRK ANADOLU LİSESİNDE SÖYLEŞİ ve İMZA ETKİNLİĞİ

Yalvaç Atatürk Anadolu Lisesi Kitap Okuma Kulübü öğretmenleri tarafından düzenlenen yazar söyleşileri etkinliği, dün ve bugün gerçekleştirildi.

Atatürk Anadolu Lisesi Kitap Okuma Kulübü öğretmenleri Seher Yerlikaya, Ayşe Kayhan Akbaş ve Ali Düztepe tarafından düzenlenen yazar söyleşileri kapsamında şair ve yazar Serkan Türk ile öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz bir araya geldi.

Etkinliklerin ilki 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü Yalvaç Atatürk Anadolu Lisesi’nde düzenlendi. Şair ve yazar Serkan Türk’ün katıldığı söyleşi ve imza etkinliği gerçekleşti. Aynı günün akşamında Yalvaç Konakları’nda okulda görevli öğretmenler ve yazar Serkan Türk’ün katılımı ile akşam yemeği eşliğinde söyleşi ve imza etkinliği devam etti. Söyleşi ve imza günü etkinliği 17 Mayıs Salı günü de devam etti. Bugün yapılan etkinliğe Yalvaç İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Necdet Erol’un da katıldığı bildirildi.

Uzun zamandır böyle bir etkinliğe ev sahipliği yapmayan Yalvaç’ta gerçekleştirdiği bu güzel çalışma ile öğrencilerimizin sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlayan Yalvaç Atatürk Anadolu Lisesi öğretmenleri ve idarecileri, öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği bu tür sosyal faaliyetlerin artarak sürdürüleceğini ifade ettiler.

 

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.