logo

04 Temmuz 2024

Yalvaç Ak Parti’nin Filistin’e un desteği kampanyasına ilgi düşük

Filistin’de İsrail zulmü altındaki dindaşlarımıza yönelik olarak Ak Parti Yalvaç İlçe Teşkilatı öncülüğünde başlatılan un desteği kampanyasına katılımın düşük olduğu belirtilerek vatandaşlardan destek istendi.

Alınan bilgiye göre, Ak Parti Yalvaç İlçe Teşkilatı öncülüğünde “Yalvaç Tek Yumruk Filistin’e Un Desteğine Sen de Katıl” sloganıyla başlatılan ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarının da destek verdiği kampanya hesabına aradan geçen yaklaşık iki aylık sürede sadece 3.800 TL civarında para yatırıldığı öğrenildi.

Tüm dünyanın gözleri önünde zulme uğrayan Filistinli kardeşlerimize yönelik başlatılan bu kampanya, her ne kadar takdir toplasa da, katılımın bu ölçüde düşük kalması üzüntü yarattı.

Ak Parti Yalvaç Teşkilatı öncülüğünde yapılan bu kampanyanın hedefine ulaşması için vatandaşların destek vermesi istenirken, kampanyanın geniş kesimlere duyurulması için de çaba gösterilmesi istendi.

Biz de bu kampanyanın hedefe ulaşması bakımından bu duyurunun yapılmasına katkı sunuyor, kampanyaya öncülük eden kurum ve kuruluşlardan da aynı çabayı bekliyoruz.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.