• MODA YAPI

logo

22 Nisan 2023

Yalvaç Ak Parti’de bayramlaşma gerçekleştirildi

Ak Parti Yalvaç ilçe teşkilatı bugün öğle saatlerinde başlayan programla bayramlaştı. Yalvaç Seçim Koordinasyon Merkezinde gerçekleşen bayramlaşma programına Ak Parti Isparta Milletvekili adayı Yakup Kütük de katıldı.

Çok sayıda parti üyesi ve vatandaşımızın da katıldığı bayramlaşma programında partilileriyle tek tek bayramlaşan ve kısa bir konuşma yapan Ak Parti 3. sıra Milletvekili Adayı Yakup Kütük 14 Mayıs seçimlerinin önemine dikkat çekti. Dünyaya yön veren bir lidere sahip olan Türkiye’nin önüne engeller çıkaran muhalefetin tek amacının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı devirmek olduğunu belirten AK Parti Milletvekili Adayı Kütük, “Onlara şöyle sormak istiyorum, Recep Tayyip Erdoğan ne yaptı da siz onları indirmek için tüm gücünüzle çalışıyorsunuz? Recep Tayyip Erdoğan senin askerinin düşmana sıkacak mermisi yokken, piyade tüfeği yaptı, Altay tankını yaptı, Hürkuş’u yaptı, füzesini yaptı. Bunlar onların işine gelmiyor. İşte Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptıklarından bir kaçı, artık dünyaya el açan bir Türkiye yok. Türkiye’nin talimat alma dönemi bitmiştir. Bir “One minute” dedi neler oldu? Artık omzuna dokunduğu hükümet hafta yerinde duramıyor, işte İngiltere hükümeti…” dedi.

Türkiye’nin Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde gösterdiği gelişim ve ilerlemenin durdurulmak istendiğini belirten Kütük, “İçeriden dışarıdan, yedi düvelin sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı indirerek Türkiye’nin ilerlemesini durdurmak isteyenlere karşı bize büyük görevler düşüyor. Bu mücadelede ona daha da güç vermek için çok çalışacağız. Böyle bir lidere sahip olduğumuz için ne kadar övünsek azdır. Bakın HDP ile işbirliği yapanlar şimdi tutturmuşlar bir “Siz HÜDAPAR’la işbirliği yapıyorsunuz”… Onlara şunu sorun, “Siz HÜDAPAR’ın mitinglerinde Türk Bayrağından başka Lailaheillallah’an başka ne gördünüz duydunuz?” deyin.

Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Mustafa Özer de, tüm partililerin bayramını tebrik ederek, “Önümüzde üç hafta vaktimiz kaldı. Onların söyleyeceği şeylerin dayanağı yok, hep boş vaat. Ama Allah’a şükür bizim heybemiz dolu. 21 yılın icraatlerini anlatmaya vaktimiz yetmez, ama anlatacağız. Siyaset, kendini, yaptığını anlatma işi. Sadece adaylarımıza, parti görevlilerimize değil, Ak Parti’ye gönül veren her vatandaşımıza görev düşüyor. Yaptıklarımızı, yapacaklarımızı ve Ak Parti kaybettiğinde Türkiye’nin neler kaybedeceğini anlatmak hepimizin görevi. Hepinizden ricam, bu memleket görevine daha çok vakit ayırmanız, bir gönül daha fazla kazanmanızdır. Bizim, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a vefa borcumuzu ödeme zamanımız, bu zamandır. İnşallah 14 Mayıs akşamı bir bayram daha milletçe yaşayacağız.” dedi.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.