• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

01 Mayıs 2018

YALTSO’DAN TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU’NA ZİYARET

Yalvaç TSO Yönetim Kurulu bugün saat 12:45’te TOBB’a, Başkan Sayın M. Rıfat Hisarcıklıoğlu’na ziyarette bulundular

Ziyarete Yalvaç TSO Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Kurucu, Meclis Başkanı M. Afşin Durutürk, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Öztürk, Sayman Üye Nuri Çoban, Yönetim Kurulu Üyeleri Ekrem Kara, E. Yusuf Kodaloğlu, Uğur Tahta, Cevat Özuğur katıldı.

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti. Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Kurucu da, Yalvaç TSO’nun hedefleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu ve yeni hizmet binası ile ilgili projeler sundu.

Başkan Yalçın Kurucu, ziyarete ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Çok sıcak karşılandık, çok memnun kaldık. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Biz ticaret ve sanayi odası yönetiminde ilk defa görev alıyoruz ve TOBB’a ilk gelişimiz. Bu kadar sıcak ve güzel karşılanacağımızı hiç beklemiyordum. Sayın başkana çok teşekkür ediyorum. İnşallah bu seçimlerin öncelikle odamız ve ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyorum. Rıfat Başkanımız bu büyük odayı, biz küçük odalara bile kapılarını açarak, bizleri onore ettiler. Biz de her zaman arkasındayız.” dedi.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.