• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

27 Şubat 2019

Vergi Dairesi’nden 30. Vergi Haftası dolayısıyla Yalvaç TSO’ya Ziyaret

Yalvaç Vergi Dairesi Müdürü Talip Şahan, 30. Vergi Haftası dolayısıyla personeli ile birlikte Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası’na  ziyarette bulundu.

Yalvaç TSO’Da 26 Şubat Salı günü gerçekleşen ziyarette, misafirleri oda adına Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Kurucu konuk etti.

Ziyarette kurumlar arasındaki çalışmalar ve çeşitli konularda görüş alışverişinde bulunuldu. Yönetim Kurulu Başkanı Kurucu, vergi mükellefi olmanın, onurlu ve sahiplenme duygusunun en üst göstergesi olduğunu ifade ederek, “İnsan olmadan, mükellef olmadan, iş yeri açılmadan ne vergi olur, ne maliye olur, ne vergi dairesi olur ne de bizler oluruz. O nedenle sadece vergi mükellefi olmak bile bizim ülkemizde başlı başına bir görevin ifası anlamına gelir.” diye konuştu.

Yalvaç Vergi Dairesi Müdürü Talip Şahan ise sivil toplum kuruluşlarının önemine dikkat çekerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Kurucu, Müdür Talip Şahan ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.