• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

10 Mayıs 2020

Vali Seymenoğlu’dan Anneler Günü Mesajı

Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu, Anneler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Seymenoğlu’nun mesajı şöyle:

“Bir toplumun temelini oluşturan aileyi bir arada tutan, sevgisiyle huzur ortamına dönüştüren, tarifi imkânsız bir sevginin ve şefkatin timsali, sabır ve metanet sahibi, yani dünyadaki tüm güzelliklerin tek kelimeyle ifade edilen annelerimizin bu özel gününü kutlamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Bugün; onların vazgeçilmez varlığımız olduklarını kanıtlamak için bir fırsat, yalnızca ihtiyaç duyduklarında değil her zaman yanlarında olduğumuzu gösterme günüdür. Geleceğin mimarları olan çocuklarımızın hayatla aralarındaki en güçlü bağ anneleridir. Anne sevgisi, ilgisi ve bilgisiyle yetişen her çocuk, çevresiyle barışık bir hayat sürer. Bu nedenle annelerimize eğitim dahil her alanda ne kadar iyi imkanlar sağlarsak, o kadar güçlü nesiller yetiştirebiliriz.

Ailesi için tüm zorluklara göğüs geren, iyiliği, dürüstlüğü, doğruluğu, güzel ahlakı öğreten annelerimizin kıymetini bilmeli, onlara layık birer evlat olmak, onları mutlu etmek ve onları sadece bu günde hatırlamak değil, her daim annelerimize saygı ve sevgi göstermek hepimizin üzerine düşen en büyük sorumluluklardan biridir.

Bu vesileyle; hayattaki en değerli varlıklarını; evlatlarını bu vatanın kutsal topraklarına emanet eden, şehit annelerimiz başta olmak üzere, yüreklerinde taşıdıkları sınırsız sevgi ve sabırla değeri biçilemeyen tüm annelerimizin Anneler Günü’nü tebrik eder, aile fertleriyle birlikte sevinç, mutluluk ve huzur dolu günler dilerim.”

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.