• MODA YAPI

logo

01 Mayıs 2019

Vali Seymenoğlu: Hizmeti En Ücra Noktaya Götürmek Görevimiz

Her ay düzenli olarak bir ilçede gerçekleştirilen muhtarlar toplantısı bu kez ilçemizde yapıldı.

 

Yalvaç Öğretmenevi toplantı salonunda saat 14.30’da Vali Ömer Seymenoğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya ilgili kamu kurum ve kuruluş müdürleri ile Yalvaç’ta görev yapan belde, mahalle ve köy muhtarları, il genel meclisi üyeleri katıldı.

Hedefimiz vatandaşlara en kaliteli, en akılcı hizmeti sunabilmek

Toplantı gündemindeki maddeler ile ilgili yaptığı açıklamalar öncesinde, 2109 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin ardından görev alan tüm muhtarları tebrik ederek görevlerinde başarılar dileyen Vali Ömer Seymenoğlu, “Bundan sonraki dönemde kamu kurum ve kuruluşları olarak sizlerle iş birliği içerisinde çalışacağız. Hepimizin hedefi hizmet ettiğimiz vatandaşlara yönelik en kaliteli, en akılcı hizmeti sunabilmek. İlçelerimizin, köylerimizin en ücra yerinde bile yaşayan insanımız da bu hizmetlerden faydalanmak ister, bu hizmetleri götürmek de hepimizin başlıca görevi” dedi.

Bağımlılıklarla Mücadele Vicdani Bir Görev

Uyuşturucuyla mücadele etmenin sadece güvenlik birimlerinin görevi olmadığını da hatırlatan Vali Seymenoğlu, “Bağımlıklarla topyekûn mücadele etmemiz lazım. Sizler de bunun takibini yapın, 112 Acil Çağrı numarasıyla güvenlik birimlerine bildirin ve onlarda anından olaylara müdahale etsin. Bakın bu sadece bir hukuki görev değil arkadaşlar aynı zamanda vicdani bir görev. Bunun yanında bağımlılıkları bulunan vatandaşlarımız için de gerekli rehabilitasyon çalışmalarına da elimizden gelen tüm desteği vereceğiz” dedi.

Toplantıya katılan kamu kurum ve kuruluşların müdürleri de yaptıkları çalışmalar hakkında muhtarlara bilgi verdi. Toplantı sonunda Vali Seymenoğlu muhtarlara söz vererek talep ve önerileri dinledi, talepler hakkında ilgilere gerekli çalışmaların yapılması talimatını verdi.

 

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.