• MODA YAPI

logo

15 Mayıs 2021

UYAROĞLU KUYUMCULUK bir yeniliğe daha imza atıyor

D Diamond Pırlanta Mağazası 17 Mayıs Pazartesi günü hizmete açılıyor.

Türkiye’nin pırlanta mücevher ihracat şampiyonu Zen Diamond gurubu Türkiye çapındaki bayilik sayısını, Uyaroğlu Kuyumculuk ile 300’e yükseltti.

Yaklaşık 35 yıldır kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren Uyaroğlu Kuyumculuk, sektörde birçok yeniliğe imza attı.

Yalvaçta D Diamond Pırlanta’nın bayiliğini aldıklarını ifade eden Uyaroğlu Kuyumculuk sahibi Ali Kağan Uyaroğlu, “Sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri takip etmeye büyük önem veriyoruz.  Sektörün birçok tanınmış markanın ürünlerine vitrinlerimizde yer veriyoruz.” dedi.  Çağdaş anlayışı, tasarım ve üretim gücü ile D Diamond Pırlanta’nın, yeniçağa ayak uydurmayı ve müşterilerine gerçek mücevher satın alma deneyimini yaşatmayı kendilerine görev edindiğine dikkat çeken Ali Kağan Uyaroğlu, “Müşterilerinin güvenle ve zevkle alışveriş yaptıkları marka olmaya devam ediyoruz. Pandemi koşullarından dolayı açılış yapamayacağımızdan dolayı, siz değerli dostlarımızı heyecanımızı paylaşmak için gün içinde mağazamıza ziyarete bekliyoruz.” dedi.

Ptt Karşısı, Uyaroğlu Kuyumculuk yanında hizmete başlayacak olan ilçemizin yeni ve prestijli markası D Diamond Pırlanta’nın Yalvaç’a hayırlı olmasını diliyor, bereketli kazançlar diliyoruz.

Etiketler: » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.