• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

23 Nisan 2018

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkuyla Kutlandı

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 98. yıldönümü ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bugün tüm yurtta milletçe coşku ile kutladık.

Bayram nedeniyle ilçemizdeki kutlama programı, bugün saat 10.00’da Anlatan Meydan’da Atatürk Anıtı’na çelenk sunumuyla başladı. İlçe Milli Eğitim Müdürü İ.Serdar Kaya’nın çelenk sunumunun ardından saat 10.30’da Alemdar İlkokulu tarafından hazırlanan kutlama programı, yine Anlatan Meydan’da protokole ve vatandaşlarımıza sunuldu.

Programda ilk olarak saygı duruşu yapıldı ve İstiklal Marşımız okundu. Ardından da günün anlam ve önemini belirten konuşma İlçe Milli Eğitim Müdürü İ.Serdar Kaya tarafından yapıldı.

Alemdar İlkokulu öğrencileri tarafından hazırlanan şiirlerin sunumu, ront gösterileri, halk oyunları gösterisi ve jimnastik gösterisi ile program tamamlandı. Vatandaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği kutlamalar için Anlatan Meydan’ın yetersiz kaldığı görüldü.

Anlatan Meydan’da yapılan resmi törenler dışında, diğer okullarımızda da kendilerinin hazırlamış olduğu 23 Nisan programları öğrenciler ve ailelerine sunuldu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve TBMM’nin yeni yaşı kutlu olsun.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.