• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

12 Aralık 2018

Türk Telekom’un Isparta’daki yeni müşteri hizmetleri ofisi açıldı

Türk Telekom’un yeni Müşteri Ofisi Isparta halkının hizmetine sunuldu. Yeni ofiste mobil hat, sabit telefon, sabit internet, çeşitli cihaz seçenekleri ve Tivibu ürünlerinin satışına kadar birçok işlem gerçekleştirilebiliyor.

Türk Telekom, müşterilerine en doğru ve en kaliteli hizmeti, doğru yerde sunma hedefiyle, Türkiye’nin dört bir yanında var olan Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Ofisleri’ne yenilerini eklemeye devam ediyor. Türk Telekom bu amaç doğrultusunda Isparta’da yeni müşteri hizmetleri ofisinin açılışını gerçekleştirdi.

Açılış törenine Isparta Vali Ömer Seymenoğlu ile birlikte, Firdevs KARAKUŞ (Türk Telekom Müş. Hiz. Performans Yön. Direktörü), Osman Şahlan ( Ticaret Odası Başkan Yrd), Mustafa TUTAR ( Ticaret Odası Başkanı Vekili ), Dr Hakan KUBALI ( Vali Yardımcısı ), Ümit ÖNAL (Satış ve Müş. Hiz. Genel Müdür Yardımcısı), İrfan YILDIZ ( Antalya Bölge Müdürü ), Hasan SANCAR (Isparta İl Müdürü ), Osman ÇOLAK (Ticari Proje Yönetimi Müdürü), Jan. Alb. Mustafa ÖZDURHAN ( İl Jandarma Komutanı), Oğuz Arslan (Ofis Grup Satış Geliştirme Müdürü), Ali SİNAN ( Isparta Ticari Faaliyetler Yöneticisi), İrfan Metin ( Müşteri Hizmetleri Müdürü ) katılım gösterdi.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Ofisleri’nde; en iyi müşteri deneyiminin sağlanması amacıyla, müşteriyle temas kurulmasından Mobil Hat, Sabit Telefon, Sabit İnternet, Çeşitli Cihaz Seçenekleri ve Tivibu ürünlerinin satışına kadar birçok işlem gerçekleştiriliyor.

Türk Telekom’un yeni Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Ofisi, deneyimli ofis kadrosu ile Isparta halkının tüm iletişim hizmetlerini karşılayacak.

Etiketler: »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.