logo

04 Temmuz 2024

TOBB Yalvaç Anaokulu Eylül’de açılıyor

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından ilçemize yaptırılan TOBB Yalvaç Anaokulu’nun önümüzdeki eğitim ve öğretim yılında hizmete açılacağı açıklandı.

Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası’ndan yapılan açıklamaya göre, Oda Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın KURUCU, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yalvaç Anaokulu İnşaatını ziyaret ederek, okulunun müteahhitliğini yapan yüklenici firma İldere İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Ltd. Şti. yetkilisi Murat İldere’den bilgi alarak incelemelerde bulundu.

Başkan KURUCU konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “TOBB Yalvaç Anaokulu’nda yerinde yaptığımız ziyaret ve incelemeler sonrasında inşaatın bir büyük bir oranda tamamlandığını görüyoruz. 6 derslik, Atatürk Köşesi, oyun parkı rehberlik ve destek eğitim odaları gibi birçok birimi barındıracak olan okulumuz 17 Ağustos tarihine kadar tamamen bittikten sonra da 150 öğrencimiz bu yıl eğitime başlayacak. Okulumuzun tamamlanıp eğitim-öğretime başlamasıyla da ilçemizdeki önemli bir eksiklik de giderilmiş olacaktır.” bilgilerine yer verdi.

Okulumuzun ilçemize hayırlı olmasını diliyor, emeği geçen oda yönetimi ve ilgilileri kutluyoruz.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.