• MODA YAPI

logo

13 Mayıs 2023

Timuçin Kodaman’dan Teşekkür Mesajı

TEŞEKKÜRLER ISPARTA

Kıymetli hemşehrilerim,

Yaklaşık bir aydır yürüttüğümüz bir seçim kampanyası sürecinin sonuna geldik.

Uzun bir süredir Millet İttifakı bileşenlerinin yürüttüğü birlik ve beraberlik havasını, sevginin ve iyiliğin egemen olduğu siyaset anlayışını, bizler de Isparta’da layığıyla yerine getirmeye çalıştık.

Isparta’mızın merkezinden 12 ilçesine, 9 belde ve 204 köyüne kadar tek tek ulaşmaya, sokak sokak dolaşmaya, kapıları çalarak tek tek el sıkmaya çalıştık.

Ulaştığımız, görüştüğümüz hemşehrilerimizin sıcak ilgisi, güler yüzü ve değişime özlemle bizlere desteği karşısında çok mutlu olduk. Ayaklarına gidemediğimiz hemşehrilerimize de çeşitli vasıtalarla derdimizi anlatma gayreti içerisinde olduk. Sürecin kısa olması nedeniyle ulaşamadığımız hemşehrilerimizden kendileri bizlere ulaşanlar oldu. Ulaşamadığımız hemşehrilerimiz haklarını helal etsinler. İnşallah seçimden sonra onların da ayağına gideceğiz.

Sevgi, birlik ve iyilik dolu bu yolculuğumuz inşallah 14 Mayıs Pazar günü yeni bir aşamaya geçecek, icraatin başına geçen Millet İttifakı’nın meclisteki temsilcileri olarak verdiğimiz sözlerin takipçisi olacak; sevgi, birlik ve iyilik yolculuğumuzu sürdüreceğiz.

Bu zor süreçte, çalışmalarımız esnasında tüm güçleriyle çalışan tüm il ve ilçe teşkilatlarımıza, teşkilat başkanlarımıza, partililerimize, gönüllü olarak destek veren seçmenlerimize, elimizi sıkan, çaylarını ve muhabbetlerini ikram eden tüm hemşehrilerimize minnet ve şükran borçluyum

Tüm bunların karşılığını Türk Milleti’ne ve Isparta’mıza hizmet olarak vermeye söz veriyoruz.

İyilik kazanacak, sevgi kazanacak, Türkiye ve Isparta İyi olacak. Selam ve saygılarımla…

 

Prof.Dr. Timuçin KODAMAN

İYİ Parti Isparta Milletvekili Adayı

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.