logo

09 Mart 2024

Sürmeli Yağcı: “Yalvaç’ın birikmiş problemlerini biz çözeriz”

Ak Parti Yalvaç Belediye Başkan Adayı Sürmeli Yağcı, partisinin Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında iddialı konuşarak, “Yalvaç’ın birikmiş problemlerini biz çözeriz.” dedi.

31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak yerel seçimler için çalışmaların yürütüleceği Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezi, perşembe günü yapılan bir törenle açıldı.

Açılışa Ak Parti Isparta Milletvekilleri Mehmet Uğur Gökgöz ve Osman Zabun ile eski milletvekili Haydar Kurt, Ak Parti Isparta İl Başkanı Furkan Cem Er ve çok sayıda partili katılım gösterdi.

Tören öncesi, Ak Parti Isparta Milletvekilleri Mehmet Uğur Gökgöz ve Osman Zabun ile Ak Parti Isparta İl Başkanı Furkan Cem Er’in bulunduğu he- yet, Yıldız Tepesi mevkiinde karşılanarak konvoyla şehir merkezine geldiler.

Törende ilk olarak Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Gencer Kondal, kısa bir konuşma yaptı. Yalvaç’a gerçek belediyeciliği kazandıracaklarını vurgulayan Kondal, “Bugün burada güzel Yalvaç’ımıza gerçek belediyeciliği kazandırmak için el ele, omuz omuza vermiş cesur yürekler görüyorum. İnşallah, tam 23 gün sonra Yalvaç’ımızı iktidar belediyeciliğiyle buluşturacağız. Biz gücümüzü liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan alıyoruz. Biz gücümüzü bugüne kadar özveriyle çalışmış teşkilat mensuplarından alıyoruz.” dedi.

Ak Parti Yalvaç Belediye Başkan adayı Sürmeli Yağcı,slogan ve alkışlarla geldiği kürsüde kalabalığı coşturduğu şu konuşmayı yaptı: “Sizler de bilmektesiniz ki, Yalvaç’ımız 15 yıldır iktidarın hizmetlerinden geri kalmıştır. Ben buradan sizlere artık bundan sonra Yalvaç’ta sular kesilmeyecek, Yalvaçlı hemşehrilerimiz çamurlu su içmeyecek diyorum. Ve ayrıca, TOKİ gelmesin diyenlere inat, gelir gelmez, ekip arkadaşlarımızla beraber, milletvekillerimizle beraber TOKİ Yalvaç’a gelecek. Artık Yalvaç göç veren değil, göç alan memleket haline gelecek. Artık Yalvaç kazanacak, kazanan Yalvaçlı olacak. Ben buradan bütün hemşehrilerimi birlik ve beraberliğe davet ediyorum. Artık Yalvaç’ta vakit, birlik ve beraberlik vaktidir. Yalvaç’ımızın sorunları, problemleri birikmiş durumdadır. Biz bu problemleri iktidar partisi olarak biz çözeceğiz, biz çözeriz, biz yaparız. Ben, buradan Sürmeli Yağcı sözü olarak, ekip arkadaşlarımla beraber Yalvaç’ı Yalvaç yapacağımıza dair sizlere söz veriyorum.” dedi.

Törende kürsüye gelen Ak Parti Isparta İl Başkanı Furkan Cem Er de şunları söyledi: “Yalvaçlı hemşehrilerimiz istedi, onları dinledik, sayın cumhurbaşkanımıza sunumumuzu yaptık ve sizlerin takdirleriyle, cumhurbaşkanımızın takdirleriyle Sürmeli Yağcı’yı Yalvaç Belediye Başkan adayı gösterdik. Sürmeli başkanın söylediği her söz, bizim için altına imza attığımız bir senet niteliğindedir. Yalvaç’ın 15 yıllık hizmet eksikliğini, hizmet noksanlığını inşallah gideceğiz. Gördüğüm kadarıyla Yalvaçlı kararını vermiş. İnşallah 31 Mart akşamı iftarımızı Sürmeli başkanın zaferini kutlayarak açacağız.” dedi.

Er’in ardından kürsüye gelen Ak Parti Isparta Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz de şunları söyledi: “Bizim çok yürüyecek yolumuz var Yalvaç’ta. Bizi altı yıl önce milletvekili yaptığınızda şunu ifade etmiştik, Yalvaç’ın milletvekili olacağımızı göstereceğiz dedik, gösterdik. Şimdi sıra sizde, 31 Mart’ta Sürmeli başkanı, belediye başkanı yaptığınız andan itibaren Osman kardeşimle el ele vererek, biz bunun adına iş birliği, güç birliği, hizmet birliği diyoruz. Bununla beraber Yalvaç’ın ve Yalvaçlı’nın taleplerini karşılamak, Yalvaçlı’nın hizmetkarı olmak için hazırız, kararlıyız.” dedi.

Gökgöz’ün ardından kürsüye gelen Milletvekili Osman Zabun, “Yola çıkarken bir şey söyledik. De- dik ki, Yalvaç’ın kaderini Yalvaç tayin edecek. Sahayı dinledik, sizleri dinledik ve gördük ki, Yalvaç hiç olmadığı kadar Ak Parti’ye, Ak Parti’nin hizmetleri- ne susamış. Yalvaç, Sürmeli Yağcı dedi, biz de sözümüzün arkasında durduk, biz de Sürmeli Yağcı dedik. Bugün görüyoruz ki, çalışma hastalığı olan Sürmeli Yağcı’nın etrafında Yalvaç kenetlenmiş. Hizmet Ak Parti’nin işi, Ak Parti hizmetin adresi. Yalvaç’ta sizlerin desteğiyle artık bu kervana katılmış olacak.” dedi.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.