logo

18 Mart 2024

Sürmeli Yağcı: Yalvaç için hiç durmadan, yorulmadan çalışacağız

AK Parti Yalvaç Belediye Başkan adayı Sürmeli Yağcı, durmaksızın seçmen ziyaretlerine devam ediyor.

Çarşıdan sanayiye, tabakhaneden evlere kadar ziyaret edilmedik nokta bırakmayacaklarını belirten Ak Parti Yalvaç Belediye Başkan adayı Sürmeli Yağcı,“Sağolsunlar, hemşehrilerimizin sıcak ilgisiyle inanın seçim çalışması yapmıyoruz, adeta beş yıl için enerji depoluyoruz. Yalvaç’ın hizmete susadığını, Ak Parti’ye susadığını öyle bir hissediyoruz ki, bu bize büyük bir sorumluluk yüklüyor. Zaten çalışmaya talibiz, ama bu teveccüh bizim yükümüzü daha da arttırıyor.” dedi.

Yalvaç’ın sanayisinden altyapısına, ekonomisinden yeşil alanlarına kadar büyük ve önemli sıkıntılara sahip olduğunu belirten Ak Parti Yalvaç Belediye Başkan adayı Sürmeli Yağcı, “Nereye dokunsak bin ah işitiyoruz. Biz de esnaf teşkilatındaki görevimiz, esnaflığımız ve her zaman halkın içinde olmamız nedeniyle sorunların pek çoğuna vakıf olduğumuzu düşünüyorduk. Ancak, halkımızı dinleyince, sorunların boyutunun daha büyük olduğunu gördük.

Ama, bizi morallendiren şey şu: Tüm Yalvaçlı hemşehrilerim, bu sorunların çözümsüz olmadığını ve çözümün Ak Parti’de ve Sürmeli Yağcı’da olduğunu ifade ederek bize desteklerini sonuna kadar verdiklerini söylüyorlar. Bu güven, bizlere büyük moral veriyor.

Hemşehrilerimiz haklılar: Türkiye’de proje deyince, çalışma deyince, hizmet deyince akla Ak Parti geliyor. Yalvaç’ta da inşallah bundan sonra hep akla Sürmeli Yağcı adı gelecek. Ben çalışmayı çok seven bir insanım. Bu göreve talip olurken de, inanın tek dileğim, tek hevesim gece gündüz çalışarak memleketime hizmet edebilmek olmuştur. Hemşehrilerim teveccüh gösterir, Rabbim de nasip ederse, görevi devraldığımız andan itibaren yürüyerek değil, koşarak çalışacağız inşallah. Kaybettiğimiz yılları da telafi edeceğiz inşallah. Cumhurbaşkanımızın, milletvekillerimizin desteğiyle Yalvaç’ın her sorununu çözeceğiz inşallah.” dedi.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.