logo

26 Mart 2024

Sürmeli Yağcı: “Rüzgarı arkamıza aldık geliyoruz”

Ak Parti Yalvaç Belediye Başkan adayı Sürmeli Yağcı, son dört gününe girilen seçim sürecinde vitesi yükseltti ve seçim çalışmalarını büyük bir kalabalıkla gerçekleştirmeye devam etti.

Hafta sonu çeşitli mahallelerde belediye meclis üyesi adayı, kadın ve gençlik kolları ile yönetim kurulu üyeleri ve gönüllülerden oluşan kalabalık bir grupla seçmen ziyareti yapan Yağcı’ya vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Pazartesi ve salı günleri de çarşıda yine kalabalık bir grupla esnaf ziyareti gerçekleştiren Ak Parti Yalvaç Belediye Başkan adayı Sürmeli Yağcı, “Biz sadece seçim döneminde değil, aylardır ve yıllardır hemşehrilerimizle iç içeyiz. Birbirimizin dilinden ve derdinden anlıyoruz, anlaşıyoruz. Ben vatandaşımızla olan bu bağımıza güvenerek bir kenara çekilip oturmadım. Birileri gibi sürekli çıkıp bir yerlerde konuşarak değil, sürekli halkın içerisinde yürüttüm çalışmalarımı, bire bir anlattım. Ak Parti belediyeciliğini vatandaşımıza anlatmak için tek tek dolaşıyoruz. Gerçek belediyeciliğin Ak Parti’yle mümkün olacağını vatandaşımız da biliyor. Biz diğerleri gibi seçim vaadi vermiyoruz, sözümüzü veriyoruz, vatandaşımız bilir ki, Ak Parti söz verdi mi yapar. Biz de bu esaslara uygun olarak çalışıyoruz. Geçmişte yapamadığı tescilli olanlarla yapamayacağı belli olanlara Yalvaçlımız itibar etmiyor, etmez. Allah’ın izniyle rüzgarı arkamıza aldık geliyoruz. Bunu tüm Yalvaç görüyor, gerçek belediyeciliğe kavuşmaya çok az kaldı.” dedi.

Sürmeli Yağcı, ayrıca yarın akşam Ak Parti SKM önünde yapılacak iftara tüm Yalvaç halkını davet etti. Ak Parti Isparta Milletvekilleri Mehmet Uğur Gökgöz ve Osman Zabun ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu’nun da katılacağı iftar davetinden önce yapılacak konuşmalarda, Yalvaç için güzel müjdelerin gelmesinin beklendiği de öğrenildi.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.