• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

14 Aralık 2018

Sosyal ve Üretken Belediyecilik Anlayışına Tütüncü ile devam

MHP Yalvaç İlçe Başkanı Ali Osman Sönmez, mevcut belediye başkanı Halil Hilmi Tütüncü’nün MHP Genel Merkezi tarafından yeniden aday gösterildiğinin açıklanmasının ardından bir basın açıklaması yaptı.

Sönmez, açıklamasında şu hususlara yer verdi:

“Sevgili Hemşehrilerimiz,

Bilindiği üzere 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde siz saygı değer Yalvaçlılarımızın iradesi ve teveccühü ile Sayın Halil Hilmi TÜTÜNCÜ Bey Milliyetçi Hareket Partisinden Belediye Başkanı seçilerek Yalvaç Belediyesi’ni yönetmek ve hizmet etmekle görevlendirilmişti.

Tüm hemşehrilerimize ve yaptığı hizmetlerden dolayı Sayın Halil Hilmi TÜTÜNCÜ Beye, tüm ekibine ve emeği geçen herkese bir kez daha çok teşekkür ediyoruz. Allah hepsinden razı olsun.

Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet BAHÇELİ Bey önümüzdeki 30 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde SOSYAL ve ÜRETKEN Belediyeciliğin, PROJE ve HİZMETLERİN, Yalvaç’ımızda tesis edilen “HUZUR, GÜVEN ve İSTİKRARIN” devamı için ve Yalvaç’ımızı her anlamda daha da güzelleştirecek yeni projelerin de hayata geçirilmesi için ve en önemlisi BİRLİK ve BERABERLİK için yine mevcut Belediye Başkanımız Sayın Halil Hilmi TÜTÜNCÜ Beyi aday göstermiştir.

Siz kadirşinas hemşehrilerimizin de yeniden Sayın Halil Hilmi TÜTÜNCÜ Beyi bu kutsal göreve layık göreceğinizden eminiz.

Yalvaç’ımız tüm seçmen kitlesiyle bir bütündür. Siyasi tercihi ne olursa olsun eminiz ki 31 Mart 2019 akşamı ortaya çıkacak sonuç itibariyle bizim olduğu gibi herkesin fikrinde, zikrinde ‘Yalvaç sevdası’ ile ‘Yalvaç’a Hizmet Etmek’ olacaktır.

Bu sebeple MHP Teşkilatı ve Belediye Başkanımızla birlikte tüm halkımızı kucaklayarak Yalvaç’ın emrinde, İTTİFAK içerisinde olmaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle 31 Mart 2019’da yapılacak Yerel Seçimlerin ülkemize, Isparta’mıza ve Yalvaç’ımıza hayırlı olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederiz. Saygılarımızla.”

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.