logo

14 Mart 2024

Sönmez ve Tütüncü’den sağlık personeline ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Isparta Milletvekili, hemşehrimiz Hasan Basri Sönmez ve MHP Yalvaç Belediye Başkan adayı Halil Hilmi Tütüncü, MHP Yalvaç İlçe Başkanı Mehmet Ali Sağlam ile birlikte 14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle birlikte sağlık personelini ziyaret ederek günlerini kutladılar.

Yalvaç Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden Sönmez, Tütüncü ve Sağlam, tüm sağlık personelinin 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlayarak kısa süreli sohbetler gerçekleştirdiler.

Ziyaretle ilgili olarak MHP Isparta Milletvekili Sönmez, “Yalvaç İlçe Başkanımız Sn. Mehmet Ali Sağlam, İlçe Belediye Başkanımız Sn. Halil Hilmi Tütüncü, İlçe Teşkilatımız ile birlikte 14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle Yalvaç Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ceyhun Coşkun ve hastanemizde görev yapan değerli sağlık çalışanlarımızı ziyaret ettik. Tüm hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.” paylaşımında bulundu.

Sönmez, ayrıca ziyaretle ilgili olarak gazetemize verdiği demeçte, “Sağlığın ve sağlıkçıların hayatımızdaki yeri müstesna. Onlar olmadan hayatımızı sürdürmemiz mümkün değil. Benim eşim de bir sağlık personeli ve nasıl özveriyle ve fedakarca çalıştıklarına ailecek yakından şahidiz. Biz de siyasetçi olarak, onları bu özel günlerinde kutladık. Sadece kutlamakla kalmadık, biz de yaptığımız işin gereği olarak, sorunlarını dinledik, isteklerini aldık. Belediye Başkanımız Halil Hilmi Tütüncü ile birlikte ilçemizdeki sağlık hizmetlerinin kalitesinin yükselmesi, sağlık personelimizin çalışma şartlarımızın güzelleşmesi için elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Yalvaç’ımızın sağlıkla ilgili sorunlarını, göreve geldiğimizden bu yana bizzat Bakanımız düzeyinde ve ilgili bürokratlar düzeyinde takip ettik ve Allah’ın izniyle birer birer çözüyoruz. Yine de elimizden gelen gayretin fazlasını göstereceğiz. Halil başkanımız da, yerelde sağlık kuruluşlarımızın, sağlık personelimizin ve sağlık hizmetlerine ulaşacak tüm hemşehrilerimizin hep yanında olmuştur, olmaya devam edecektir. 31 Mart’tan sonra inşallah her alanda olduğu gibi, sağlık alanında da anahtarı kilide uydurmanın faydalarını Yalvaç olarak almaya devam edeceğiz.” dedi.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.