logo

04 Mart 2024

Sönmez ve Tütüncü’den Ak Parti SKM’ye ziyaret

Bugün Seçmen İletişim Merkezi’ni açan MHP’de çarşı ve esnaf ziyareti yapılırken, MHP Isparta Milletvekili Basri Sönmez ve MHP Belediye Başkan adayı Halil Hilmi Tütüncü, Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

Çarşı ziyareti sırasında Ak Parti SKM’yi ziyaret eden Sönmez ve Tütüncü’yü Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Gencer Kondal ve Ak Parti Yalvaç Belediye Başkan adayı Sürmeli Yağcı misafir ettiler.

Karşılıklı güzel dilek ve sözlerle gerçekleştirilen ziyarette, seçim sürecinin olgun ve nezaketli yürütülmesinden duyulan memnuniyet dile getirildi.

MHP Isparta Milletvekili Sönmez, Kondal ve Yağcı’ya başarılar dilerken, Türkiye’nin her tarafından Cumhur İttifakı’nın kazanmasını diledikleri gibi Yalvaç’ta da böyle bir tabloyu arzu ettiklerini ifade etti.

Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Gencer Kondal ve Ak Parti Yalvaç Belediye Başkan adayı Sürmeli Yağcı da, Milletvekili Sönmez ve Başkan Tütüncü’ye teşekkür ettiler.

Seçimin iki önemli partisi arasındaki bu sıcak görüntüler, seçimlerin sakin ve huzur içerisinde geçmesi açısından olumlu karşılandı.

Etiketler: » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.