logo

28 Mart 2024

Sönmez ve Tütüncü el ele, yeni 5 yılda 5 yıldızlı hizmet

Milliyetçi Hareket Partisi, 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimi’nde üst üste üçüncü seçim zaferine hazırlanıyor.

Hafta boyunca zaman zaman MHP Isparta Milletvekili, Yalvaç’ımızın evladı Hasan Basri Sönmez ile birlikte seçim çalışmalarını yürüten Halil Hilmi Tütüncü, hemşehrilerimizin gösterdiği ilgiden çok memnun olduğunu ifade ederek, “On yıl içinde zor koşullarda yaptığımız ve yapamadığımız işlerle halkımızla bir kader paylaştık. On yıllık bir icraat sürecinde tabii ki eleştiriler ve memnuniyetsizlikler de olabiliyor. Halkımıza nedenleri ve detayları anlatınca, pek çok konuda bize hak veriyor ve içtenlikle yaklaşıyorlar.

Bizim dönemimizle ilgili pek çok şey söyleyebiliriz, ama galiba en önemlisi kırmadan, yıkmadan, dökmeden, yolsuzluk, hırsızlığa bulaşmadan, kalpleri kırmadan, huzurla çalıştığımız bir dönem olmasıdır.

Dolaştığımda çalamadığım kapı, sıkamadığım el olmuyor, asla da olmayacak. Bize en sert eleştirileri dile getiren hemşehrilerimle bile kucaklaşarak oylarına talip olabilmenin önemli olduğunu düşünüyorum.

Yaşanan huzur ve reklamsız çalışmaya alışan hemşehrilerimizin 2014 öncesini hatırladıklarında geçen on yılın ne kadar kıymetli olduğunu anladıklarını görüyoruz.” dedi.

Başkan Tütüncü, önümüzdeki dönemle ilgili olarak da şu önemli konuşmayı yaptı:

“Bu yola önce hakla sonra halkla çıkılır. Gayretle, Duayla, destekle çıkılır. Bizde sizlerden aldığımız dua ve destekle bu yola baş koyduk. Baş koyduk ve dedik ki kazanalım ama bu kaybedeni olmayan bir kazanç olsun.

Velhasılı dedik ki; “ÖYLE BİR KAZANALIM Kİ, HİÇ KİMSE KAYBETMESİN.”

Öyle bir omuz verdiniz, öyle bir güç kattınız ki; ne zaman haydi desek salonları taşırdınız, gidelim dedik, bizden önce koştunuz.

Herkesten Allah razı olsun. Ben de sizlerden aldığım bu güçle sloganımız da küçük bir değişiklik yaptım. Hiç kimse merak etmesin. “ÖYLE BİR KAZANACAĞIZ Kİ, HİÇ KİMSE KAYBETMEYECEK…”

 

SÖNMEZ: “YENİ 5 YILDA 5 YILDIZLI HİZMET”

MHP Isparta Milletvekili, hemşehrimiz Hasan Basri Sönmez de, Tütüncü ile birlikte yürüttükleri seçim çalışmaları sırasında gazetemize kısa bir açıklama yaptı.

Yalvaç’ın son bir yılda yakaladığı ivmeyi önümüzdeki beş yıla taşıması gerektiğini belirten Sönmez, “Hep söylüyoruz, Yalvaç anahtarı kilide uydurdu. Bunun meyvelerini yaklaşık on aydır alıyor, hep birlikte görüyorsunuz. Bu güzel uyumu ve sinerjiyi inşallah 31 Mart günü yapılacak seçimle önümüzdeki beş yıla taşıyacağız.

Ve yeni 5 yılda inşallah 5 yıldızlı hizmetle Yalvaç’ı buluşturacağız.

Bunun için tüm Yalvaçlı hemşehrilerimin desteğini istiyorum.

MHP belediyeciliğinin üçüncü dönemine başlayacağımıza inanıyorum, alanda bunu görüyorum. İstediğim şey, bizim elimize çok güçlendirecek şekilde bir oy oranı ve meclis dağılımıyla yeni döneme girmektir. Buna canı gönülden inanıyor ve seçimlerin hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

 

SÖNMEZ  ve TÜTÜNCÜ BU AKŞAM BİRLİKTE CANLI YAYINDA

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.