• osman-köse

logo

02 Temmuz 2023

Sönmez, bayramda seçim bölgesindeydi

Milliyetçi Hareket Partisi Isparta Milletvekili Hasan Basri Sönmez, Kurban Bayramı’nda seçim bölgesinde ziyaretler gerçekleştirerek vatandaşlarla bayramlaştı.

MHP Isparta Milletvekili Hasan Basri Sönmez, Kurban Bayramı’nın birinci ve ikinci günlerinde ilçe ve köylerde vatandaşlarla bir araya gelerek bayramlaştı.

Yalvaç’ta önce Çınaraltı Meydanı’nda bayramlaşan Sönmez, ardından Kurusarı, Kuyucak, Bağkonak ile Kozluçay köylerinde vatandaşlarla buluştu. Milletvekili Sönmez, köylerde vatandaşlarla çay içerek sohbet etti, bayramlaştı.

Milletvekili Sönmez bayram boyunca Gelendost Madenli Köyü’nde, merkez ilçeye bağlı Küçükhacılar Köyü’nde ve Şarkikaraağaç ilçesine giderek ilçe merkezinde vatandaşlarla bayramlaştı.

Sönmez, “Birlik ve beraberlik içerisinde nice bayramlara” dedi.

 

Milletvekili Sönmez şehit ailesini unutmadı

Isparta’nın MHP Milletvekili Hasan Basri Sönmez, bayramda şehit ailesini unutmadı. 1993 yılında Kahramanmaraş’ta şehit düşen kahramanımız Doğan Ayaz’ın ailesini evlerinde ziyaret eden Milletvekili Sönmez, aile ile bayramlaştı.

Bayramların birlik, beraberlik ve paylaşma duygularının en yoğun şekilde yaşandığı günler olduğunu hatırlatan Milletvekili Sönmez, ”Her biri birer kahramanlık ve fedakârlık abidesi olan tüm şehitlerimize ve gazilerimize vefa borcumuzu ne yapsak ödeyemeyiz. 1993 yılında Kahramanmaraş’ta şehit düşen kahraman evladımız Doğan Ayaz’ın ailesini ziyaret ettik, bayramlaştık. Aziz Şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabır ve başsağlığı dilerim. Ruhu şad olsun.”dedi.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.