• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

12 Nisan 2018

“Siz önce Yalvaç Belediyesi’ni Kazanın…”

İYİ Parti Yalvaç İlçe Başkanı İlhan Yüksel, Ak Parti Isparta İl Başkanı Zabun’un yaptığı “Isparta’da tüm belediyeleri alacağız” şeklindeki açıklamalarına tepki gösterdi ve “Siz önce Yalvaç Belediyesi’ni kazanın ondan sonra tüm belediyeleri alacağınızı iddia edin.” dedi.

Ak Parti İl Başkanı Osman Zabun’un geçtiğimiz hafta sonu Isparta’da gerçekleşen Ak Parti Isparta İl Danışma Meclisi toplantısında yaptığı konuşmayı hatırlatan İYİ Parti Yalvaç İlçe Başkanı Yüksel, konu ile ilgili olarak gazetemize yaptığı açıklamada, “Sayın iktidar partisinin il başkanı geçtiğimiz hafta gerçeklerden uzak, tamamen kurduğu hayalleri anlatan bir konuşma yapmış.” dedi.

İYİ Parti’yi hesaba katmadan yapılan tüm hesapları boşa çıkaracaklarını ifade ederek açıklamalarını sürdüren Yüksel,  şunları söyledi: “Siyasetin iyi ve temiz yüzüyle hizmet etmek için yola çıkan İYİ Parti ve buna yürekten inanmış kadroları ülkemizi, ilimizi ve ilçemizi, memuru, işçisi, köylüsü, emeklisi, genci, yaşlısı ile tüm vatandaşlarımızı içinde bulunduğu sorunlardan, çektiği sıkıntılardan kurtarmak için el ele vermiştir. Bu inançla hareket eden İYİ Parti kısa sürede herkese çok iyi gelirken, İYİ Parti’nin yükselişinden, iktidara yürüyüşünden korkan, çekinen tüm çevrelere de büyük bir korku saldı.” dedi.

Yüksel, “Sanırım bu korkunun etkisi ile de Sayın AKP İl Başkanı, önümüzdeki yıl yapılacak yerel seçimleri kastederek Isparta’da alamayacakları belediye olmadığını belirttikten sonra bir oyun bile önemli olduğunu, başta il belediyesi olmak üzere tüm ilçe ve belde belediyelerini alacaklarını, bize göre ise hayallerini ifade etmiş. Biz de İYİ Parti olarak kendisine soruyoruz: Ekonominin durumu ortada; işçisiyle, memuruyla, emeklisiyle tüm ücretli kesimi muhtaç hale getirdikten sonra, esnafı-sanayiciyi bitirdikten sonra, köylüyü perişan ettikten sonra kimden hangi yüzle oy isteyeceksiniz de tüm belediyeleri alacağınızı iddia edebiliyorsunuz. İşte meydan, gelin Yalvaç Belediyesi’ni kazanın görelim. 31 Mart 2019 akşamı orada da İYİ Parti bayrağının dalgalandığını görecek.” dedi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.