logo

13 Mart 2024

Sanayi esnafı Sürmeli Yağcı’yı bağrına bastı

31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak yerel seçimler için son yirmi güne girilirken adaylar çalışmalarını hızlandırdılar.

Aday adaylığı sürecinin başladığı Kasım ayından bu yana şehirde gezmedik yer, sıkmadık el bırakmayan Ak Parti Yalvaç Belediye Başkan Adayı Sürmeli Yağcı’nın dünkü durağı Yeni Sanayi Sitesi oldu.

Burada belediye meclisi üye adayları ve parti teşkilatı yöneticileriyle tüm esnafı ziyaret eden Sürmeli Yağcı, her gittiği dükkanda sıcak ve samimi bir şekilde karşılandı.

Yalvaç Sanayiinin, Yalvaç ekonomisi için can damarı niteliğinde olduğunu belirten Sürmeli Yağcı, “Buradaki esnaf kardeşlerimizin nice zorluklar içerisinde ayakta durmaya çalıştığını çok iyi biliyorum. Zor şartlarda, zor imkanlarla hem hizmet üretiyorlar hem de ekonomik değer yaratıyorlar. Yeter mi yetmez. Bu esnafımızın mutlaka desteklenmeye ve daha iyiyi yaratma konusunda önlerinin açılmasına ihtiyaç var. Bunu da en iyi anlayan, onların esnaf teşkilatının başından gelen biri olarak ben varım. Yalvaç Sanayiimizin tüm sorunlarını çözeceğiz, tüm taleplerine en kısa sürede cevap vereceğiz. Tüm teşkilatımızla sanayi esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek destek sözü aldık. Büyük bir özveri ile çalışan esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Samimi gayretimiz ve hemşehrilerimizin büyük desteğiyle Yalvaç’ımızı eser ve hizmet odaklı bir belediyecilik ile yeniden buluşturacağız. Bu şehri en güzel yarınlara şehrimizin tüm insanlarıyla birlikte taşıyacağız.” dedi.

A

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.