logo

25 Nisan 2024

Saadet Partisi’nde yeni başkan Kemal Kaleli

Saadet Partisi Yalvaç İlçe Başkanlığı’nda değişim yaşandı. Alınan bilgiye göre, ilçe yönetim kurulu ve il başkanlığı ile yapılan istişareler sonrasında uzun zamandır ilçe başkanlığını yürüten Hasan Aksoy’un yerine genel merkez tarafından geçtiğimiz cumartesi günü Kemal Kaleli atandı.

Bu değişiklik sonrasında ilçe teşkilat binasında 24 Nisan Çarşamba günü devir teslim yapılarak, yeni başkan Kemal Kaleli görevine resmen başlamış oldu. Törende bir konuşma yapan Hasan Aksoy, bugüne kadar kendisini yalnız bırakmayan tüm teşkilat mensuplarına ve yönetim kurulu teşekkür ederek, “Bundan böyle yine Saadet Partisi çatısı altında olacağım, yeni başkanımızın bana vereceği görevleri hakkıyla yerine getirmek için sizlerle birlikte tüm gücümle çalışmaya devam edeceğim.” dedi.

Daha sonra söz alan yeni ilçe başkanı Kemal Kaleli de “Beni bu göreve layık görüp, şahsıma bu görevi tevdi etmeniz nedeniyle herkese teşekkür ediyorum. İnşaallah hep birlikte Milli Görüş iktidarına ulaşmak için tüm gücümüzle çalışacağız. Çünkü biz inanıyoruz ki; bizi uyutmayan sevdamız, ayakta tutan davamız var elhamdülillah. Önceki başkanımız Hasan Aksoy’a bugüne kadar yaptığı çalışmalar nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi.

Hazır bulunan teşkilat mensuplarının tebriklerinin kabulü ve karşılıklı iyi dilek ve temenniler sonrasında, ilçe yönetim kurulu toplantısına geçildi.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.