• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

01 Şubat 2019

Saadet, Mücahid Gülcan’la Yalvaç Belediyesi’ne talip

31 Mart seçimlerinde Yalvaç Belediye Başkanlığı için resmi olarak 3. aday Saadet Partisi’nden Mücahid Gülcan oldu.

Saadet Partisi Yalvaç İlçe Teşkilatı’nın bu hafta yaptığı toplantıyla aldığı karar doğrultusunda, Yalvaç Belediye Başkanlığı için, 2014 seçimlerinde yine Saadet’ten aday olan Mücahid Gülcan’ın aday olarak belirlendiği açıklandı.

Gazetemizi ziyaret ederek konuyla ilgili bilgi veren aday Mücahid Gülcan ve İlçe Başkanı Hasan Aksoy, seçimler için iddialı konuştular.

Saadet Partisi Yalvaç İlçe Başkanı Hasan Aksoy, ziyarette şu bilgileri verdi:

“Biz, bu ülkenin geleceği ve daha güzel yarınlar için 31 Mart’a kadar kapı kapı dolaşacağız. Hem sokakta hem de sosyal medyada olacağız. Her sahada en aktif çalışmayı yine en iyi biz yapacağız. Her kapıya gideceğiz, her eli tutacağız, her yüreğe dokunacağız. Hiçbir ayrım gözetmeksizin herkesi kucaklayacağız. İnşallah 1 Nisan sabahı yeni bir güne, yeni bir döneme, yeni bir Yalvaç’a uyanacağız.

Bu seçimde sadece belediye başkanlarını seçmeyeceğiz. Vereceğimiz her bir oyla sadece yerel yönetimlerin değil Türkiye’nin yolunu, istikametini yeniden belirleyeceğiz. Sadece şehirlerimizin değil bir bütün olarak Türkiyemizin geleceğine karar vereceğiz. Belediye başkanlığını kazandığımızda ilk iş olarak tüm Türkiye’de yapacağımız gibi Yalvaç Belediyesi’nin girişine de “Rüşvet alan da veren de melundur” levhasını asacağız. Tüyü bitmemiş yetimin hakkına sahip çıkacağız. Yolsuzluğun, usulsüzlüğün kökünü kazıyacağız. Yandaş belediyeciliğinden vatandaş belediyeciliğine geçeceğiz. İsraf etmeyeceğiz ve ettirmeyeceğiz. Çalmayacağız ve çaldırmayacağız. ‘Çalıyorlar ama çalışıyorlar’ anlayışını yıkıp, çalmadan nasıl çalışabileceğini göstereceğiz. Yerelde sanayileşmeye öncülük edeceğiz ki Yalvaç olarak göç veren ilçe olmaktan çıkacağız.

Milli Görüş belediyeciliğinin efsane hizmet anlayışı için “Cepsiz Ceket” giymiş olan Mücahid Gülcan’ı Saadet Partisi Yalvaç Belediye Başkanlığı için adayımız olarak kamuoyuna açıklıyoruz. Her zaman olduğu gibi bu seçimde de kazanmak için çalışacağız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kimsenin iftirasına, dedikodusuna bakmadan, dünyalık kaygılarla bizi kınayanların kınamasına aldırmadan ve takatımızın sonuna kadar çalışacağız.

Cepsiz ceket bir moda terimi değildir. Peki neden cepsiz ceket? Cepsiz ceket; kendi değil halkı kazansın diye belediyecilik yapanların ceketidir. Cepsiz ceket; yetim ve öksüzün hakkını sırtında bir kurşun tabut gibi taşıyanların ceketidir. Cepsiz ceket; saklayacak tek bir çıkarı ve haram lokması olmayanların ceketidir. Cepsiz ceket; şehidin, gazinin bu vatan için verdiklerini, zihninden de gönlünden de asla çıkarmayanların ceketidir. Cepsiz ceket; zamanı geldiğinde gönül ferahlığı ve vicdan rahatlığı ile önünü ilikleyip halkının karşısına, Allah’ın karşısına çıkar gibi çıkabileceklerin ceketidir. Cepsiz ceket; halkından başkasının önünde eğilmesine sebep verecek bir şeyi saklamak zorunda kalmayanların ceketidir. Cepsiz ceket, ahlaklı ve liyakatli siyasetin, belediyeciliğin giydiği cekettir!

Bu vesile ile 31 Mart 2019 günü yapılacak seçimlerin Yalvaç’ımız için hayırlı olmasını temenni ediyor, tüm halkımızın desteklerini bekliyoruz.”

Saadet Partisi Yalvaç Belediye Başkan adayı Mücahid Gülcan da, Yalvaç’a hizmet etmek için göreve talip olduğunu ifade ederek, “İlk büyük projemiz kutuplaşan ve menfaat gruplarının elinde birbirine düşman yapılmaya çalışılan Yalvaç’ı birleştirmek ve bütünleştirmektir. Özlenen hizmetlerin, Yalvaç’ın ihtiyacı olan projelerin sunulacağı bir seçim yarışına giriyoruz. Yalvaç’ın ihtiyacı polemik, kısır çekişme, kasaba siyaseti değil; milli görüş belediyeciliğiyle halka hizmete adanmış bir yönetim anlayışıdır. Biz bunun için adayız. İnşallah halkımızın desteğiyle bu göreve adayız. Partililerimizin ve tüm halkımızın desteğini bekliyoruz. Kapı kapı çalışacağız, herkesi ziyaret edeceğiz, projelerimizi anlatacağız. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimize selam ve saygılarımı iletiyorum.” dedi.

Saadet Partisi adayı Mücahid Gülcan’ı kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.