• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

08 Ekim 2020

PTT’den sonra Tapu Kadastro’daki personel sorunu da çözüldü

Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Mustafa Özer, PTT’deki personel sorununun ardından Tapu Kadastro’da yaşanan personel sorununu da çözdüklerini belirtti.

Başkan Özer’in verdiği bilgiye göre, geçtiğimiz günlerde Isparta Kadastro İl Müdürü Erhan Uçakçıoğlu’nu ziyaret ederek ilçemizdeki Tapu ve Kadastro’nun personel sorununu masaya yatırdıklarını ve Müdür Uçakçıoğlu’nun Isparta’ya atanan 3 mühendisi Yalvaç’a gönderdiğini kaydetti.

Daha önce PTT’de yaşanan personel sorununu da yaptıkları görüşmeler neticesinde çözdüklerini ifade eden Özer, “İlçemizdeki büyük sorunlar kadar bu tür küçük görünen, ancak vatandaşımızın hizmete ulaşımında sıkıntı yaşanan konulara da tek tek eğilmeye çalışıyoruz. PTT’deki kadro sorununun çözümü için müdahil olduk ve sağolsunlar vekillerimiz ve bürokratlarımızın desteğiyle oradaki sorunu çözdük. Kadastro, ilçemiz için önem taşıyan bir kurum. Orada da sorun yaşanıyordu, yine vekillerimizin desteği ve sayın il müdürümüzün planlamasıyla Yalvaç’a 3 mühendis görevlendirilmesine vesile olduk. Bunun gibi sorunları çözmek için de gayret içerisindeyiz. İnşallah önümüzdeki süreçte çok daha yapıcı ve sürükleyici şekilde bu tür sorunların çözümünü de gerçekleştireceğiz.” dedi.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.