logo

22 Ocak 2022

Özer’den İmam Hatip ve Röntgen teşekkürü

Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Mustafa Özer, Yalvaç İmam Hatip Lisesi proje ve zemin etüt çalışmalarının başlaması ile hastanemize gelen yeni röntgen cihazı bilgilerini paylaşarak katkı sunan siyasi ve yöneticilere teşekkür etti.

Depreme dayanıksız olduğu için boşaltılan ve aradan geçen yıllara rağmen yenisi yapılamayan Yalvaç İmam Hatip Lisesi için proje ve zemin etüdü çalışması yapıldığını aktaran Özer, sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı:

“Yalvaç’ımıza kazandırmak için büyük çaba harcadığımız İmam Hatip Eğitim Kompleksi için bugün yerinde zemin etüdü yapılarak çalışmalar başlatıldı. Bu yıl içerisinde tamamlanmak üzere 16 derslikli okul ve kapalı spor salonu yapımı için proje çalışmaları başlatıldı. Bu hizmeti ilçemize kazandırmak için emek harcayan TBMM Başkanvekilimiz sayın Süreyya Sadi BİLGİÇ’e, Ak Parti YSK Temsilcisi Isparta Milletvekilimiz sayın Recep ÖZEL’e, Isparta Milli Eğitim Müdürümüz sayın Erhan BAYDUR’a, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz sayın Mehmet KOCAGÖNCÜ’ye ve emeği geçen herkeze ilçemiz adına teşekkür ederim. Yalvaç’ımıza hayırlı olsun.”

Özer, ikinci olarak yıllardır eski röntgen cihazıyla hizmet vermeye çalışan Yalvaç Devlet Hastanesi’ne getirilen yeni röntgen cihazının kurulum çalışmalarının sürdüğünü belirterek şu paylaşımı yaptı:

“İlçemizde sağlık hizmetlerinin en iyi noktaya gelebilmesi için çalışmaya devam ediyoruz. Yalvaç Devlet Hastanemizde hizmet vermekte olan 1991 model Röntgen Cihazımızın yerine dün itibariyle yaklaşık 1 MİLYON TL yatırımla 2022 MODEL -U- KOLLU YENİ DİGİTAL RÖNTGEN CİHAZIMIZ gelmiştir. Kurulum ve sertifikasyon işlemlerinin ardından 2 hafta içinde güzel Yalvaç’ımıza hizmet vermeye başlayacaktır. Bu cihazı ilçemize kazandıran Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin KOCA’ya, Değerli Isparta Milletvekilimiz Sayın Recep ÖZEL’e ve emeği geçen Başhekimimiz sayın Ceyhun COŞKUN’a ilçemiz adına teşekkür ederim. Yalvaç’ımıza Hayırlı Olsun.”

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.