• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

30 Ekim 2018

ÖZER: Hain Saldırılara Karşı Mücadelemiz Sürecek

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Isparta Şube Başkanı Alperen Özer, yazılı bir açıklama ile Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95. yılını kutladı.

Özer açıklamasında ülkemize yapılan her küresel saldırının milletimizin feraseti ile kararlı mücadelesi ile püskürtüldüğünü ifade etti. Özer’in açıklaması:

“Dış mihrakların milletimiz üzerindeki tüm yıkım çalışmalarına ve hain arzularına rağmen ecdadımızın manevi mirası ve aziz milletimizin kahraman duruşu ile Milli Mücadele sonucunda başarı ile kurulan Cumhuriyet’imizin 95. yılını idrak etmekteyiz.

Vatanımıza yönelik yapılan her küresel saldırıda, milletimiz feraseti ile gösterdiği kararlı mücadelesi ile saldırıları püskürtmeyi bilmiştir.

Günümüz coğrafyasında yaşanmaya devam eden hain saldırılara bir yenisi eklenmiş ve ekonomik küresel savaşlar başlamıştır. Yakın dönemde milletimiz büyük bir saldırıya uğramış ancak kararlı duruşu ve inancı sayesinde Enflasyon ile Topyekün Mücadele başlığıyla mücadelesine başarı ile devam etmektedir.

Bu vesile ile Cumhuriyetimizin 95. yılını tebrik ediyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını minnetle anıyor, mücadelede azimle savaşan şehitlerimize Allah c.c rahmet diliyorum.”

 

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.