• MODA YAPI

logo

26 Nisan 2023

Osman Zabun dur durak bilmeden çalışıyor

Ak Parti Isparta Milletvekili adayı Osman Zabun, seçimlere 17 gün kala çalışmalarını arttırarak sürdürüyor.

Adaylığının açıklandığı günden bu yana Isparta merkezi, ilçeleri ve köylerinde sürekli program yapan Zabun’un bugünkü adresleri Isparta merkezde oldu.

Bugün ilk olarak IYAŞ’ı ziyaret eden Zabun, “Belediye başkanımız Sayın Şükrü BAŞDEĞİRMEN ile birlikte IYAŞ Alışveriş Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Süleyman DAĞLI’yı ve çalışanlarımızı ziyaret ederek kolaylıklar diledik.” bilgisini paylaştı.

Ardından Isparta Otogarı’na Başkan Başdeğirmen’le birlikte giden Zabun, “Otogar esnafımızı Isparta Belediye başkanımız Sn.Şükrü BAŞDEĞİRMEN ile birlikte ziyaret ederek kolaylıklar diledik. Misafirperverlikleri için teşekkür ederim. ” dedi.

Otogarın ardından Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü ile Orman Bölge Müdürlüğünü ziyaret eden Zabun, milletvekili olarak yapmayı planladıkları çalışmalarla ilgili bilgilendirme yaptıklarını kaydetti.

Ak Parti Milletvekili Adayı Zabun, “Bugün önemli seçimde istediğimiz sonucu almak için sokak sokak, kapı kapı tüm aday arkadaşlarımla birlikte çalışıyoruz. Cumhurbaşkanımızı yeniden kazandıracak, Isparta’dan da 4-0’la galip geleceğiz inşallah.” dedi.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.