• MHP Hüyüklü Belediye Başkan Adayı Kadir MİNNET

logo

07 Aralık 2023

Osman Köse: “Belediyecilik de sorunlara çözüm de bizde”

Ak Parti Yalvaç Belediye Başkan aday adayı ve Yalvaç Belediye Meclisi Üyesi Osman Köse, 2024 Nisan’ından itibaren sorunlarını birer birer çözen ve ekonomik kalkınmayı hedefine alan bir Yalvaç için göreve hazır olduğunu ifade etti.

Belediyeciliğin zor ve meşakkatli bir iş olduğunu belirten Köse, “Belediye yönetimi sadece teknik bilgi değil, bunun yanı sıra devleti tanımayı, yönetim bilgi ve becerisine sahip olmayı, vizyon ve beceri sahibi olmayı gerektiren bir iş. Meslek hayatım gereği belediyelerin ve diğer kamu kurumlarının çalışma alanlarında geniş bir tecrübeye sahip oldum. On yıl yürüttüğüm belediye meclis üyeliği ve içinde bulunduğum siyasi pratik ile Yalvaç’ımızın her türlü sorununa ve bunların çözümleriyle ilgili teknik ve yönetim becerisini vakıf olduğumu düşünüyorum. Ve bu sorunların çözümünde teknik bilgi ve birikim kadar iktidar gücü ve kamu kaynaklarının etkin bir biçimde getirilebilmesinin büyük önem taşıdığını düşünüyorum.

Yalvaç, Ak Parti iktidarının ülkemizde yarattığı ivmeyi yerel yönetimler bazında ne yazık ki yakalayamamış, hizmetlerin bir ayağı hep aksak kalmıştır. Geçmişe dönük söyleyeceğim çok şey var, ama vakit eleştiriyle zaman kaybetme vakti değil. Hemşehrilerimiz hiç endişelenmesin, hizmet anlamında kaybedilen zaman, inşallah Ak Parti belediyeciliği ile en kısa sürede telafi edecek, altyapından OSB’ye; sosyal belediyecilikten TOKİ’ye ve tüm belediyecilik hizmetlerine kadar tüm alanlarda şehrimizi özlediği hizmet havasıyla buluşturacağız. Tecbürem, bilgi birikimim ve gençliğimle bu kutsal göreve talibim.” dedi.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.