logo

29 Kasım 2023

Okumuş:  “Haydi Yalvaç Birlikte Başaracağız…”

Ak Parti Yalvaç Belediye Başkan aday adayı Bülent Okumuş, müracaatının ardından adaylık yarışını kazanmak için çalışmalarını sürdürerek iddialı açıklamalarda bulundu.

Okumuş, partililerine ve Yalvaçlılar’a şöyle seslendi:

“Çok kıymetli hemşehrilerim,

Kuruluşundan bu yana gönül verdiğimiz Ak Partimizin, Yalvaç Belediye Başkanı Adayı olmak için çıktığım bu kutlu yolda sizlerle birlikte olmaktan duyduğum onur dolu mutluluğu ifade ediyorum.

Yalvacımız için, tüm emeği geçenlerin emekleri ve haklı mücadeleleri önünde saygı ile eğiliyorum ve minnet dolu duygularımı ifade ediyorum.

Yalvacımızın gelecek günleri için yolculuk serüvenimiz başlıyor. Hayırlara vesile olur inşallah. Bu yolculuktaki en büyük hayalimiz, en büyük heyecanımız Ak Parti belediyecilik anlayışını güzel Yalvacımızla buluşturabilmektir.

Çok Kıymetli Yalvaçlılar; İlçemin Ak Parti belediyeciliği hikâyesinin temelleri bugün burada bizlerle yeniden atılıyor. Buna canı gönülden inanmış içinizden bir kardeşiniz olarak tüm kararlılığımla sizlere sesleniyorum!

Gençliğimle, dinamizmimle, bürokrasi tecrübemle, girişimcilik ruhumla, çalışkanlığımla, yönetim ve organizasyon anlayışımla ve tüm mevcudiyetimle Yalvaç için yazılacak bu hikâyenin aktörü olmaya canı gönülden razıyım, hazırım.

Bir dönem değil dönemlerce Yalvaç Belediye Başkanlığını ve Yalvacımızı birlikte kazanacağımıza söz veriyorum.

İnanıyorum 7’den 70’e her bir Yalvaçlı hemşehrim yazılan bu hikâyenin içerisinde gönülden yer alacaklardır.

Çünkü katılımcı bir yönetim anlayışı ile bu sürecin baş aktörü olarak söz, yetki, karar hakkı elinizde olacaktır.

Bizler bu haklı davamızda; Yalvaç Belediye Başkanlığı’na çocuklarımız ve gençlerimiz için geleceğiz, memurlar, işçiler, esnaflarımız için geleceğiz, tüm dezavantajlı gruplar için geleceğiz, sokak hayvanları için geleceğiz, yaşayan her canlı için geleceğiz, doğa için çevre için geleceğiz, kısacası Yalvacımızın yarınları için geleceğiz.

Memleket sevdalısı olan Yalvaçlı kardeşim kendini yalnız ve unutulmuş hissetme! Çünkü Biz varız. Ak Parti var. Bizler Sizler içinde geliyoruz, Sizler için de başaracağız, Sizler için de kazanacağız.

Çünkü artık “Yalvaç Yüzyılı Başlıyor”.

“Şimdi Vakit Yalvaç Vaktidir”.

Şimdi “Yalvaç İçin Farklı Düşünme Vaktidir!” Çünkü İddiamız Var. Çünkü Yalvaç için Farkımız Var!

Evet Çünkü Yalvaç için Farkım Var, İddiam Var!  Bir vizyoner olarak iddiam partim için, teşkilatım için, Yalvaç için, daha iyisini daha güzelini yapabilmektir.

Biliyorum 31.03.2024 tarihinde çok önemli bir karar vereceksiniz.  Çok büyük bir yük sizlerin omuzunda olacak.

Ancak bu noktada tüm hemşehrilerim bilsinler ve inansınlar ki;

Şimdi An Yalvaç İçin Karar Anıdır.

Şimdi An Yalvaç İçin İstikrar anıdır.

Ve şimdi An inşallah Yalvaç Belediye Başkanını Seçme Anıdır.

Huzurlarınızda beni yetiştiren aileme ve bugün burada sizlerin karşısına çıkmamda, bugünlere gelmemde büyük emeği geçen iş insanı, eşim Burcu MUSTANOĞLU OKUMUŞ hanımefendiye ve çocuklarıma; bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Çünkü biz gönül belediyeciliğiyiz.

Yolumuz açık olsun. Yolumuz aydınlık olsun…

Yalvaç Belediye Başkanı Adaylığı için çıktığım bu yolda rabbim yar ve yardımcımız olsun inşallah.

Saygılar sunuyorum.”

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.