logo

20 Mayıs 2021

Nüfus Müdürlüğü Yeni Konsepti İle Hizmette

Yalvaç İlçe Nüfus Müdürlüğü yenilenen yüzü ve modern iç dizayn yapısı, yeni konsepti ile vatandaşlarımıza daha modern şartlarda hizmet vermeye başladı.

İçişleri Bakanlığı’nın “Konsept Ofis” projesi kapsamında vatandaşlarımıza daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmak üzere hayata geçirdiği “Yeni Nüfus Müdürlüğü Konsepti” çalışmaları kapsamında, Yalvaç Nüfus Müdürlüğü hizmet binasında mayıs ayı başında 9 günlük bayram tatili de fırsat bilinerek tadilat çalışmaları başlatılmıştı.

“Yeni Nüfus Müdürlüğü Konsepti” çalışmaları geçtiğimiz günlerde tamamen bitirildi ve Yalvaç Nüfus Müdürlüğü yenilenen modern yüzü ile hizmet vermeye başladı. Yeni konsept ile vatandaşlarımızın doğru ve yönlendirici bilgiye ulaşabilecekleri bir danışma alanı, bölmeler ile birbirinden ayrılmış, ergonomik ve estetik çalışma alanları oluşturuldu.

Çağdaş, konforlu ve kurumsal kimliğin ön planda tutulduğu yeni çalışma alanları oluşturulduğunu belirten Yalvaç Nüfus Müdürü Halil Akpınar’ın verdiği bilgiye göre “Yeni Nüfus Müdürlüğü Konsepti” ile pasaport ve ehliyet almak da çok kolaylaştı. Alınan bilgiye göre pasaport ve sürücü belgelerinin Nüfus Müdürlüklerinde verilmeye başlandığı 2018 yılından bu yana Yalvaç Nüfus Müdürlüğü’nde 1353 kişiye pasaport, 6400 kişiye sürücü belgesi verildi.

Etiketler: »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.