• MODA YAPI

logo

29 Nisan 2023

Nesrin Semiz: “Yalvaçlı hemşehrilerim bizi mahçup etmeyecektir”

Ak Parti Isparta Milletvekili adayı, Yalvaçlı hemşehrimiz Nesrin Semiz SKM programı kapsamında Milletvekili adayı arkadaşı Yakup Kütük ile geldiği Yalvaç’ta bir günde 12 köyü gezerek vatandaşlarla bir araya geldi.

Semiz, ziyaretleri sırasında verdiği mesajlarda, “Yalvaç’ın evladı olarak hemşehrilerim bizleri mahçup etmeyecektir.” diyerek destek istedi.

Nesrin Semiz, gittiği Eğirler Köyü, Yağcılar Köyü, Altıkapı Köyü, Bahtiyar Köyü, Çetince Köyü, Koruyaka Köyü, Dedeçam Köyü, Kozluçay Köyü, Bağkonak Köyü, Taşevi Köyü, Aşağıkaşıkara Köyü, Yukarıkaşıkara Köyü’nde 14 Mayıs seçimleri için Yalvaçlı hemşerilerinden destek isteyip seçimlerin önemi ile ilgili bilgiler verdi.

Yeni Türkiye Yüz Yılı Vizyonu ile 2023 seçimlerin bir dönüm noktası olduğunu vurgulayan Nesrin Semiz, “21 yıllık iktidarı ile Ak Parti’nin Türkiye’de devrim niteliğinde dev eserler ve dev hizmetler kazandırdı.” dedi.

 

“21 yıl millet iradesi bu ülkede hakim oldu”

Semiz, konuşmaları sırasında şunları söyledi: “Milletin kendinden biri gibi gördüğü göz bebeği gibi görüp desteklediği Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkemiz muasır medeniyetler seviyesine ulaştı diyebiliriz. Eğitimden sağlığa tarıma ve ulaşıma, savunmadan sanayiye, kendi öz kaynaklarını bulup işler hale getirip milletin hizmetine sunan, kendi yerli uçağını, ihasını, sihasını, tankını, tüfeğini, otomobilini kullanıma koyan, artık uzaya kadar sirayet eder hale gelen bir konuma geldik. Buna Sayın Cumhurbaşkanımızın güçlü ve dirayetli liderliği ve milletin desteği sayesinde kavuştuk. Yaşanan onca küresel ekonomik savaşa rağmen, doğal afetlere rağmen Türkiye yine Sayın Cumhurbaşkanımızın güçlü liderliği sayesinde Allah’a çok şükür ki mümkün olan en hafif şekilde atlatıyoruz.

Yalvaç’ın bir evladı olarak hemşehrilerimin bu seçimlerde bizlere yine en güçlü desteği vererek bizleri mahçup etmeyeceklerinden hiç şüphem yoktur.

Benim Yalvaçlı hemşehrilerim, benim Eğirdirli hemşehrilerim, benim Şarkikaraağaçlı, Aksulu, Atabeyli, Gelendostlu, Senirkentli, Keçiborlu, Uluborlu, Yenişarbademlili, Sütçülerli, Gönenli hemşehrilerim ferasetlidir. Benim hemşehrilerim bir tarafı Pensilvanya bir tarafı kandile bağlanmış şer ittifaklarına oy vermeyecektir.”

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.