logo

22 Nisan 2017

Mustanoğlu MHP İlçe Başkanlığına Aday

 

23 Nisan 2017 Pazar günü yapılacağı duyurulan Milliyetçi Hareket Partisi Yalvaç İlçe Kongresinde ilçe başkanlığı görevine aday olduğunu bildiren Emekli Öğretmen Mücahit Mustanoğlu, görev verilirse MHP’yi Yalvaç’ta yeniden söz sahibi yapacağını belirtti.

Yarın yapılacak kongre öncesi adaylığıyla ilgili olarak gazetemize açıklama yapan Mustanoğlu 2014 yerel seçimlerinde Yalvac Belediye Başkan aday adayı olmuştu. Uzun yıllardır MHP camiası içinde aktif olarak siyasetin içinde yer aldığını belirten Mustanoğlu “İlçe Başkanlığı gibi çok önemli bir mevkinin gerektirdiği bilgi, birikime sahibim. Aktifim, herkesle diyalog içindeyim, barışığım. Partimizin değerlerine ve genel başkanımıza sahip çıktık, çıkmaya devam edeceğim ve bu değerleri yüceltmek için ilçe başkanlığına aday oldum” dedi.

Yalvaç MHP içindeki bölünmüşlüğü ortadan kaldırmak, birlik ve beraberliği yeniden tesis etmek için çalışacağını belirten Mustanoğlu, “Partimizden kopmuş, gücenmiş, herhangi bir şekilde bugün aramızda olmayan arkadaşlarımızı toparlamak için, belde ve köy teşkilatlarımızı yeniden aktif hale getirmek için tüm gücümü ortaya koyacağım. Geçmiş dönemlerde görev yapan parti yöneticisi arkadaşlarımızın çalışmalarında toparlayıcı olamamaları, istenilenlere cevap verememeleri bölünmüşlük görüntüsü vermektedir. Bugün ilçe merkezinde ilçe teşkilat binamızın bulunmaması büyük bir eksikliktir, partimize zarar vermektedir. Bilindiği gibi Yalvaç’ta iki tane MHP’li belediyemiz var, bunların daha etkin daha verimli çalışma yapmaları için gayret göstereceğiz. Ben partimizdeki tüm bu olumsuzluklara son vermek için adayım” dedi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.