logo

26 Mart 2024

Mustafa Kodal, projeleriyle fark yaratmaya devam ediyor

İYİ Parti Yalvaç Belediye Başkan adayı, Makine Mühendisi Mustafa Kodal, seçim sürecinin başından bu yana olduğu gibi projeleriyle gündeme gelmeye devam ediyor.

Kodal, son olarak altyapının yenilenmesi ve yolların yapılmasıyla ilgili projesini paylaştı.

Kodal, konuyla ilgili olarak, “Yalvaç’ımızın en acil çözüm bekleyen sorunu olan su, kanalizasyon ve yağmur suyu altyapısının yenilenmesi konusu hizmet dönemimizde mutlaka çözüme kavuşacak, şehrimize yakışmayan yollar da en kısa sürede yenilenecektir.

Bu sorunu proje olarak değil, asli görevimiz olarak görmekteyiz. Birinci önceliğimiz olan altyapı ve su sorunu, Yalvaç’ımızın yaşam kalitesini doğrudan etkileyen konulardır. Yolların yeniden yapımı, altyapının yenilenmesi ve temiz su gibi temel hizmetler, her vatandaşımızın hakkıdır.

Sevgili Hemşehrilerim, önümüzdeki dönemde asli görevlerimizi yerine getirerek, Yalvaç’ımızı daha yaşanabilir bir ilçe haline getirmek için buradayız.

Umuyorum ki, bu yolculukta yanımızda olacak, desteğinizi hissedecek ve birlikte güzel işlere imza atacağız.

Size olan inancım tam. Birlikte, Yalvaç için daha iyi bir yarın inşa edeceğiz. Yalvaç’ı beraber kazanacağız, beraber yöneteceğiz.” açıklamasında bulunarak şu videoyu paylaştı:

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.