logo

17 Mart 2024

Mustafa Kodal 2. projesini de açıkladı: 2. Sanayi Sitesi’nin yeri bile belli

İyi Parti Yalvaç Belediye Başkan adayı Makine Mühendisi Mustafa Kodal, dün açıkladığı ilk büyük projesinin ardından ikinci projesini de bugün yine video mesajla açıkladı.

Kodal, Yalvaç’ın üreten bir şehir haline gelmesi için ürettikleri projelerden birinin 2. Sanayi Sitesi olduğunu duyurdu.

Videoda, 2. Sanayi Sitesi için belirledikleri alanı da paylaşan Mustafa Kodal, “Mevcut sanayi sitesinin yetersizliği ve ekonomik olarak esnafımızın altından kalkamayacağı noktalara gelmesi nedeniyle, yeni bir sanayi sitesi için arsa temini ve kooperatif yoluyla esnafımızın işyeri sorununun çözümü sağlanacaktır.

Yalvaç esnafı kadirşinastır. Rahmetli dedem Ömer Kodal, babam Fahri Kodal yıllardır bu hemşehrilerimizle kader arkadaşlığı etmiş, bir dilim ekmeği bölüşmüş. Dertlerini de, sorunlarını da biliyoruz.

Bu kutlu yola çıkarken sanayisinden, ekonomisine, sosyal projelerinden, eğitimine kadar her sorunu bilerek ve bunu biz çözeriz diyerek yola çıktık.

Belediye olarak arsayı tahsis edeceğiz, kooperatif vasıtasıyla bu yeni sanayi sitesini Yalvaç’ımıza kazandıracağız. Etrafı kapalı, giriş çıkışında güvenliklerin olduğu, çatılarında GES bulunacak yeni sanayi sitemizde sektör sektör sitenin bölümleri ayrılacak ve bunlar da farklı renklerle belirgin hale getirilecek. Göreve gelir gelmez bu projemizi hayata geçirme çalışmalarına başlayacağız.

Hep birlikte daha güçlü ve daha huzurlu yarınlar için Yalvaç’ı beraber kazanacağız, beraber yöneteceğiz.” dedi.

İşte Kodal’ın o yeni projesini açıkladığı videosu:

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.