logo

02 Haziran 2024

Muhtarlar Derneği Başkanı Günay’ın örnek azmi

Yalvaç Muhtarlar Derneği Başkanı ve Kızılca Mahallesi Muhtarı Soner Günay, koltuğuna sığdırdığı bir karpuzu daha hedefe ulaştırarak azmiyle örnek olmaya devam ediyor.

Oto tamirciliği, mahalle muhtarlığı ve muhtarlar dernek başkanlığının yanı sıra Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Yalvaç Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nde iki yıl önce başladığı üniversite eğitimini de başarıyla tamamlayan Günay, ISUBÜ Mezuniyet Töreni’nde mezuniyet belgesini ISUBÜ Rektörü Prof.Dr. Yılmaz Çatal’dan alırken, Isparta protokolünün de takdirini topladı.

ISUBÜ Rektörü Prof.Dr. Yılmaz Çatal’ın yanı sıra, SDÜ Rektörü Prof.Dr. Mehmet Saltan, Isparta Valisi Aydın Baruş, MHP Isparta Milletvekili Hasan Basri Sönmez, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen de Muhtar Günay’ı kutlayarak hatıra fotoğrafı çekildiler.

Kızılca Muhtarı Günay, “Okumanın yaşı yok, ben öncelikle çocuklarıma örnek olmak ve kendimi geliştirebilmek adına bunca işimin arasında üniversite eğitimini tamamlamaya da azmettim, şükürler olsun başardım. Vaktim yok, yapamam gibi mazeretlerin geçersiz olduğuna bir kanıt olduğum için mutluyum. Üniversite eğitimim sırasında bana destek olan ve kişisel gelişimimde katkısı olan tüm hocalarıma ve üniversite yönetimine çok teşekkür ediyorum. Hem işlerimde hem de muhtarlık görevimde aldığım bilgilerin ne kadar önemli ve faydalı olduğunu gördüm.” dedi.

Biz de çalışkan muhtarımız Günay’ı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

 

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.